* Fleshlight Alien masturbator

 Masturbator dla mężczyzn Fleshlight Alien z zakończeniem waginalnym.

Wysyłamy do 7 dni

Lubisz ekstremalne wrażenia? Jeśli jesteś fanem filmów science-fiction, być może nieraz mogłeś wyobrażać sobie, jak to jest uprawiać seks z kosmitką… Teraz możesz się o tym przekonać dzięki Alien, masturbatorowi amerykańskiej marki Fleshlight, której twórcy lepiej niż ktokolwiek inny znają potrzeby i fantazje seksualne mężczyzn z całego świata. Alien to zabawka dla najodważniejszych, którym niestraszne jest stanięcie naprzeciw zupełnie nagiej pochwy pochodzącej z innej galaktyki…

 

Jak przystało na prawdziwą kosmitkę, tuba masturbacyjna Fleshlight Alien posiada intrygujący, niebieski kolor, który już na pierwszy rzut oka przywodzi skojarzenia z postaciami z innego świata. Kształt i rozmiar wejścia do pochwy także się różnią od tych, które mogliście widzieć na planecie Ziemia, ale chyba nie spodziewaliście się, że kobiety na innych planetach przypominają ziemiańskie?

 

Wnętrze Fleshlight Alien zostało wykonane z nieziemsko przyjemnego w dotyku materiału, jakim jest opatentowany przez fleshlight SuperSkin. Jest to tzw. cyberskóra, czyli specjalny rodzaj silikonu, który w dotyku sprawia wrażenie kontaktu z prawdziwym ciałem.

 

Fleshlight Alien to prawdziwa międzygalaktyczna podróż, której zwieńczeniem jest nieziemsko przyjemny orgazm w towarzystwie niebywale seksownej, niebieskoskórej kosmitki. Czy odważysz się spotkać z kosmitką?

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fleshlight Alien masturbator

* Fleshlight Alien masturbator

 Masturbator dla mężczyzn Fleshlight Alien z zakończeniem waginalnym.

Podobne produkty