Fleshlight Pure masturbator sztuczny odbyt

3003100

Wysyłamy w 24h

314,00 zł

Fleshlight Pure to najbardziej klasyczna odsłona najchętniej kupowanej przez mężczyzn z całego świata zabawki erotycznej. To tak zwana tuba masturbacyjna, lub, jak kto woli – masturbator, czyli po prostu urządzenie służące masturbacji. Myślicie, że nie potrzebujecie niczego więcej, poza ręką? To znaczy, że jeszcze nigdy nie mieliście do czynienia ze słynną „latarką”.

 

Fleshlight w kształcie przypomina właśnie dużej wielkości latarkę, ale w rzeczywistości kryje w swoim wnętrzu mięciutki kołnierz masturbacyjny, wykonany z opatentowanego przez amerykańską marką materiału SuperSkin. Jest to specjalny rodzaj silikonu medycznego, który jest bardziej delikatny i subtelny od regularnego silikonu. W dotyku do złudzenia przypomina on prawdziwe ciało. Po zdjęciu zakrętki Fleshlighta oczom ukazuje się okrągły otwór, który prowadzi do wnętrza kołnierza. W środku jego ściany zostały wzbogacone o całą sieć niewielkich zgrubień w formie karbowania, które zwiększają przyjemność płynącą z masturbacji.

 

SuperSkin to materiał, który łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy wyciągnąć wewnętrzy rękaw z obudowy i dokładnie umyć go pod bieżącą wodą z dodatkiem wysokiej jakości mydła antybakteryjnego. Jeśli chcesz, aby Twój Fleshlight służył Ci jak najdłużej, po każdym umyciu i osuszeniu kołnierza rekomendujemy obsypanie jego powierzchni odrobiną mąki kukurydzianej.

 

Wymiary:

średnica otworu: 1,9 cm

długość: 25,4 cm

waga: 0.89 kg


Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fleshlight Pure masturbator sztuczny odbyt

Fleshlight Pure masturbator sztuczny odbyt

Podobne produkty