Fleshlight Pink Lady Vortex masturbator sztuczna pochwa

3001804

Masturbator dla mężczyzn Fleshlight Pink Lady Vortex.

Wysyłamy w 24h

314,00 zł

Fleshlight Pink Lady Vortex to klasyczny masturbator, który da Ci wiele uciech. Z zewnątrz wygląda jak latarka czy termos, dzięki czemu zapewnia pełną dyskrecję. Jego wnętrze kryje natomiast ponętne wypustki, które będą stymulowały Cię centymetr po centymetrze. Dzięki dokładnemu odwzorowaniu narządów zewnętrznych kobiety nie odczujesz znaczącej różnicy pomiędzy zabawą z tym masturbatorem a prawdziwym stosunkiem. Fleshlight Pink Lady Vortex posiada kanał szerszy, niż inne produkty tej marki. Czyni to go produktem idealnym dla mężczyzn o ponadprzeciętnych rozmiarach.

Masturbator ten jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak SuperSkin. Zapewniają one wrażenia niezwykle podobne jak podczas obcowania z kobiecą waginą. By jeszcze bardziej urzeczywistnić stosunek zanurz rękaw masturbacyjny w ciepłej wodzie. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecane jest użycie lubrykantu. Ze względu na delikatną strukturę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia struktury produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść Fleshlight Pink Lady Vortex za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie osusz zabawkę i pokryj niewielką ilością proszku przeznaczonego do konserwacji masturbatorów. Takie działanie ma na celu przedłużenie żywotności zabawki. Dzięki temu będziesz mógł się nią cieszyć jeszcze dłużej!


Średnica: 1,9 cm
Długość: 25,4 cm
Waga: 0.916 kg

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fleshlight Pink Lady Vortex masturbator sztuczna pochwa

Fleshlight Pink Lady Vortex masturbator sztuczna pochwa

Masturbator dla mężczyzn Fleshlight Pink Lady Vortex.

Podobne produkty