* Fleshlight Girls - Jenna Haze Forbidden

Wysyłamy do 7 dni

Fleshlight Jenna Haze Forbidden – silikonowy masturbator dla mężczyzn z zakończeniem analnym, będącym realnym odwzorowaniem kształtów gwiazdy porno Jenny Haze. Wnętrze tuby wykonane z SuperSkin opracowanego z myślą o odwzorowaniu rzeczywistych doznań podczas klasycznego stosunku seksualnego.

Przed użyciem możesz wyjąć wewnętrzną część tuby i zanurzyć ją na chwilę w ciepłej wodzie, aby wzmocnić wrażenie kontaktu z prawdziwym ciałem. Nadzwyczajne liczne przewężenia wewnątrz silikonowej tuby dostarczą wielu intensywnych doznań. Do zniwelowania tarcia oraz ułatwienia penetracji ciasnego otworu używaj wyłącznie lubrykantów na bazie wody. W celu zwiększenia żywotności zabawki umyj ją ciepłą wodą z mydłem przed i po każdym użyciu. Ponadto stosuj odpowiednie środki antybakteryjne. 


Parametry techniczne:

Średnica: 0,7 - 1,9 cm

Długość: 25,4 cm 
Waga: 0.89 kg


Masturbatory Fleshlight są łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy wyjąć wewnętrzną część z obudowy i zanurzyć ją w ciepłej wodzie, po czym dokładnie wysuszyć. Można użyć alkoholu izopropylowego do sterylizacji, nie powinno się jednak stosować mydła, ponieważ zawarte w nim tłuszcze mogą zniszczyć materiał SuperSkin. Nie używaj zasypki dziecięcej – uczucie aksamitnej miękkości pozostanie na dłużej, gdy obficie zasypiesz umyty wkład mąką kukurydzianą.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fleshlight Girls - Jenna Haze Forbidden

* Fleshlight Girls - Jenna Haze Forbidden

Podobne produkty