Fleshlight GO Surge Pink Lady Combo masturbator sztuczna pochwa zestaw

3006300

Zestaw do masturbacji Fleshlight - GO Surge Pink Lady Combo.

Wysyłamy w 24h

344,00 zł

GO to kompaktowa, bardziej dyskretna od klasycznej, wersja masturbatora amerykańskiej marki Fleshlight. Masturbator, lub tuba masturbacyjna, to urządzenie przeznaczone, jak łatwo się domyślić, do masturbacji. Wewnątrz obudowy, która na pierwszy rzut oka przywodzi skojarzenia z dużą latarką, znajduje się elastyczny kołnierz wykonany z opatentowanego przez Fleshlight materiału SuperSkin. Materiał ten jest specjalnym rodzajem silikonu, który od regularnego silikonu różni się wieloma właściwościami. Jest bardziej delikatny i rozciągliwy, a w dotyku przypomina prawdziwą skórę. Podczas korzystania z masturbatora Fleshlight można odczuć wrażenia zbliżone do tych, które odczuwa się podczas prawdziwego stosunku seksualnego z partnerką lub partnerem.

 

Fleshlight GO jest mniejszy od klasycznego Fleshlighta, dzięki czemu łatwo można go zapakować do plecaka lub walizki i zabrać ze sobą np. w podróż służbową. W końcu nawet będąc na drugim końcu świata można nabrać ochoty na odrobinę intymnej przyjemności. GO jest dostępny w trzech wersjach, różniących się od siebie rodzajem wejścia do otworu. Do wyboru jest otwór przypominający pochwę lub wejście do odbytu, w zależności od tego czy najbardziej lubimy seks waginalny, czy analny.

 

Fleshlight bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy przed i po każdym użyciu dokładnie umyć go pod bieżącą wodą, używając dobrej jakości mydła antybakteryjnego. Następnie należy Fleshlighta dokładnie osuszyć. Rekomendujemy po każdym osuszeniu dodatkowo obsypać powierzchnię Fleshlighta odrobiną mąki kukurydzianej, która doskonale zakonserwuje kołnierz tak, aby jak najdłużej zachował swoje właściwości.

 

Zestaw zawiera dodatkową buteleczkę lubrykantu oraz środka czyszczącego.

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fleshlight GO Surge Pink Lady Combo masturbator sztuczna pochwa zestaw

Fleshlight GO Surge Pink Lady Combo masturbator sztuczna pochwa zestaw

Zestaw do masturbacji Fleshlight - GO Surge Pink Lady Combo.

Podobne produkty