Fleshlight Pink Lady Value Pack masturbator sztuczna pochwa zestaw

3001809

Zestaw do masturbacji Fleshlight - Pink Lady Value Pack.

Wysyłamy w 24h

469,00 zł

Fleshlight to dobrze znane męski masturbatory, które gwarantują ogromną przyjemność. Wyróżniają się one dzięki wyjątkowemu wykonaniu i użyciu najwyższej jakości materiałów. Zapewniają one wrażenia, zbliżone do tych, które płyną z prawdziwego stosunku. Spełniaj swoje fantazje i otwórz się na nowe bodźce!

Fleshlight Pink Lady Value Pack, masturbator sztuczna pochwa zestaw, to wyjątkowy set. W jego skład wchodzi masturbator Fleshlight, środki nawilżające oraz czyszczące. Ten zestaw do masturbacji pozwoli Ci czerpać maksimum satysfakcji z zabaw sam na sam. Masturbator Fleshlight posiada ergonomiczny kształt. Zakończenie w kolorze różowo-cielistym jest realistyczne i na pewno przypadnie Ci do gustu. Wnętrze zabawki, wykonano z troską o najwyższą jakość. Dzięki temu, zabawa będzie odwzorowywała doznania płynące z rzeczywistego seksu. Wewnętrzną część tuby, warto zanurzyć w ciepłej wodzie na chwilę. Wzmocni to wrażenia i zapewni jeszcze większą rozkosz.

Statyw z przyssawką- Fleshlight Shower Mount umożliwia zabawę bez użycia rąk. Wystarczy go przymocować na gładkiej powierzchni i umieścić tubę Fleshlight. Od teraz, możesz spełniać swoje fantazje w różnych miejscach. Pamiętaj, by zachować ostrożność.

Przed użyciem masturbatora, zastosuj lubrykant na bazie wody. Po każdorazowym skorzystaniu z gadżetu, umyj go ciepłą wodą. Do sterylizacji, stosuj odpowiednie środki antybakteryjne. Fleshlight jest całkowicie bezpieczny, wykonano go z materiałów nie zawierających ftalanów.

W skład zestawu wchodzą:

-tuba Fleshlight

-Fleshlight Shower Mount- statyw z przyssawką

-nakładka Flight do Shower Mount

-Fleshlight Renewing Powder- puder

-Fleshlight Wash Cleaner 100 ml- środek czyszczący

-Fleshlube Water 100 ml- lubrykant nawilżający

Parametry techniczne:

-długość zewnętrzna: 25 cm

-długość wewnętrzna: 23 cm

 

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fleshlight Pink Lady Value Pack masturbator sztuczna pochwa zestaw

Fleshlight Pink Lady Value Pack masturbator sztuczna pochwa zestaw

Zestaw do masturbacji Fleshlight - Pink Lady Value Pack.

Podobne produkty