Fleshlight Turbo Ignition Blue Ice masturbator przeźroczysty

3007701

Masturbator Fleshlight Turbo to najbardziej realistyczna alternatywa seksu oralnego.

Wysyłamy w 24h

334,00 zł

Marka Fleshlight znana jest na całym świecie i słynie z najwyższej jakości masturbatorów zaspokajających pragnienia każdego mężczyzny. Wyjątkowy masturbator Turbo Ignition Copper został stworzony specjalnie dla miłośników seksu oralnego – jest najbardziej satysfakcjonującą i realistyczną alternatywą dla blowjob.

 

Wnętrze masturbatora wykonane jest z unikalnego materiału SuperSkin, chronionego wieloma patentami, do złudzenia przypominającego ludzką skórę. Kanał Turbo Ignition został podzielony na trzy części, z których każda posiada inną funkcję. Wrażenia dostarczane przez ten gadżet będą zależały od tego jak głęboko członek zostanie wsunięty w otwór tuby.

 

Umieszczając jedynie główkę penisa w pierwszej, szerszej części kanału naśladującej jamę ustną możemy doznać uczucia łudząco podobnego do pieszczenia żołędzi przez wyjątkowo sprawny język. Kanał ten posiada wypustki otaczające żołądź. Następnie docieramy do przewężenia, które imituje gardło. Przy tej kombinacji nasada członka jest teraz stymulowana przez „język” , a główka dociera do bariery i penis zostaje zassany jakby to były usta pragnące wycisnąć z niego wszystkie soki. Przebijając się przez „gardło” dociera do trzeciej części – „przełyku”. To tutaj dzieją się największe cuda! Wiedzą to osoby, które doświadczyły tego typu przyjemności podczas seksu francuskiego.

 

Przed użyciem możesz wyjąć wewnętrzną część i zanurzyć ją w ciepłej wodzie. Pozwoli to na jeszcze lepsze doznania płynące z wrażenia obcowania z prawdziwym ciałem. W czasie zabawy niezbędne są lubrykanty na bazie wody, gdyż te na bazie silikonu lub oleju mogą spowodować trwałe uszkodzenie materiału SuperSkin.

Masturbatory Fleshlight są łatwe do utrzymania w czystości, wystarczy wyjąć wewnętrzną część z obudowy, opłukać w ciepłej wodzie, a następnie dokładnie wysuszyć. Można zastosować alkohol izopropylowy do sterylizacji, należy jednak unikać stosowania mydła, ponieważ zawarte w nim tłuszcze mogą zniszczyć zastosowany w nich delikatny Superskin. Uczucie aksamitnej miękkości pozostanie na dłużej, jeśli zasypiesz umyty wkład skrobią kukurydzianą, nie jest zalecane używanie do tego celu zasypki dziecięcej.

 

Dzięki dyskretnej obudowie imitującej korpus dużej latarki masturbatory Fleshlight można przechowywać w bezpieczny sposób, bez obawy o niepożądane odkrycie ich zawartości przez osoby postronne.

 

Parametry techniczne:

długość zewnętrzna: 25 cm

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2 - 2 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight Turbo
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water

  

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fleshlight Turbo Ignition Blue Ice masturbator przeźroczysty

Fleshlight Turbo Ignition Blue Ice masturbator przeźroczysty

Masturbator Fleshlight Turbo to najbardziej realistyczna alternatywa seksu oralnego.

Podobne produkty