Fun Factory SHARE XS dildo niebieskie

Dildo SHARE XS FUN FACTORY, niebieskie

Wysyłamy do 7 dni

SHARE XS - Stubs

U każdego z nas pojawia się, wcześniej lub później pragnienie stania się choć na chwilę kimś innym. Życzenie to może się spełnić dzięki dildo SHARE XS. Specjalnie skonstruowane dla partnerów i partnerek, ma na celu redukcję wszelkich zahamowań. Jest szczególnie doceniany przez osoby początkujące. Jego delikatny kształt zachęca do podejmowania nowych eksperymentów - dla strony pasywnej absolutnie podniecające przeżycie! SHARE XS jest ukształtowany wyjątkowo ergonomicznie, jak wszystkie nasze zabawki erotyczne. Większa część dildo dopasowuje się optymalnie do pochwy - jej uwypuklenia zapewniają lepszą stabilność. Część węższa stymuluje męski punkt G.

Aktywna partnerka wprowadza do pochwy krótszą część dildo i częścią dłuższą stymuluje swoją partnerkę lub partnera zabaw. Lekkie uwypuklenie krótszej części dildo zapewnia optymalną stabilność. Podczas penetracji pasywnego partnera, aktywna partnerka doświadcza równocześnie stymulacji klitoralnej i delikatnego masażu punktu G. SHARE XS jest stworzony do wspólnych chwil rozpusty i można go używać bez specjalnej uprzęży.

Dilda serii STUBS firmy FUN FACTORY wykonane są w 100% z certyfikowanego, nieszkodliwego dla organizmu silikonu, stosowanego również m.in. w medycynie, produkcji kosmetyków lub do kontaktu z artykułami spożywczymi. Materiał ten jest elastyczny, niezwykle odporny, antyalergiczny, neutralny w zapachu i łatwy w pielęgnacji. STUBS są wygodne w użyciu dzięki stabilnej podstawce i nadają się do użycia z uprzężą (nie dotyczy modeli SHARE i CURVE). Schłodzone czy rozgrzane, w wannie lub poza nią - niezawodnie gwarantują urozmaiconą stymulację.


CECHY PRODUKTU:

- rozpieszcza równocześnie stronę aktywną i pasywną,
- spód w kształcie kołyski daje stabilność, bez ograniczania swobody ruchu,
- perfekcyjnie dopasowuje się do ciała,
- uwydatniona konstrukcja,
- delikatna, na wpół naturalistyczna forma.


Istotne wskazówki

Zastosowanie niewielkiej ilości żelu zapewni przyjemne uczucie przy wprowadzeniu. Zalecamy używanie żelu na bazie wody, jak np. FUN FACTORY TOYFLUID - w każdym opakowaniu STUBS znajdziecie Państwo próbkę. Prosimy zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. Dziękujemy!


Produkt dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych:
- ciemnoniebieski,
- baby rose.


Wymiary elementu do wprowadzenia

- część aktywna: 10 cm
- część pasywna: 12 cm
- średnica części aktywnej końcówki: 4,4 cm
- średnica części pasywnej końcówki: 2,27 cm


[POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM]


O PRODUCENCIE

FUN FACTORY jest wiodącym na świecie i największym w Europie producentem zabawek erotycznych. W swojej ofercie posiada wyłącznie produkty najwyższej jakości - łączące w sobie zaawansowane wzornictwo, nowoczesną technologię, wysokogatunkowe materiały i elegancki wygląd. Potwierdzeniem klasy produktów FUN FACTORY są liczne nagrody i certyfikaty jakości. Nowoczesny design, doskonała forma i harmonijny kształt, w połączeniu z intuicyjną funkcjonalnością, zapewniają wyjątkowość wszystkich produktów FUN FACTORY. Jakość Made in Germany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory SHARE XS dildo niebieskie

Fun Factory SHARE XS dildo niebieskie

Dildo SHARE XS FUN FACTORY, niebieskie

Podobne produkty