Fun Factory DUKE CNC stymulator czarny

3102901

Stymulator FUN FACTORY DUKE CNC, czarny

Wysyłamy w 24h

295,00 zł

Stymulator DUKE CNC to innowacyjny masażer wyprodukowany przez niemiecką markę Fun Factory, służący do stymulacji prostaty, która jest nazywana męskim punktem G. Jest to prawdziwa gratka dla fanów przyjemności analnych. Ergonomiczny kształt zapewnia idealne dopasowanie do męskiej anatomii. Dodatkowa wypustka jest przeznaczona do stymulacji krocza. Jest to gadżet stworzony specjalnie z myślą o mężczyznach. Intuicyjny interfejs pozwala na łatwą i przyjemną obsługę. Wystarczy, że przytrzymasz przez 2 sekundy przycisk znajdujący się na naboju wibracyjnym. Następnie urządzenie zostanie włączone na najniższy stopień wibracji. Stymulator DUKE CNC posiada trzy stopnie intensywności oraz  trzy programy wibracji. Do zmiany programów oraz mocy wibracji posłuży Ci przycisk znajdujący się na naboju wibracyjnym.

Masażer ten jest pokryty gładkim silikonem klasy medycznej. Jest to materiał całkowicie bezpieczny dla ludzkiego ciała, przyjemny w dotyku, pozbawiony szkodliwych substancji. Podczas zabaw analnych zapewnienie odpowiedniego poślizgu stanowi konieczność. W tym celu użyj lubrykantów. Pamiętaj, że jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te zawierające silikon mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

Po skończonej zabawie wyczyść Stymulator DUKE CNC za pomocą ściereczki nasączonej letnią wodą z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Zachowaj należytą uwagę podczas czyszczenia, gdyż gadżet ten nie jest wodoodporny. Następnie przystąp do dezynfekcji za pomocą preparatów przeznaczonych do tego celu. Wibrator ten jest ładowany za pomocą ładowarki magnetycznej CLICK’N’CHARGE. Proces ładowania może potrwać jednorazowo do dwóch godzin.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćdo masażu prostaty
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory DUKE CNC stymulator czarny

Fun Factory DUKE CNC stymulator czarny

Stymulator FUN FACTORY DUKE CNC, czarny

Podobne produkty