Gra erotyczna Kochankowie

3500200

gra karciana

Wysyłamy w 24h

35,00 zł

Gadżety, akcesoria czy kosmetyki erotyczne to nie wszystko czym można urozmaicić seks. Parom, które pragną wzbogacić swój miłosny repertuar o coś nowego, gorąco polecamy erotyczne gry! Taką grą jest gra Kochankowie. Zabierze Was ona w nowe, erotyczne rejony, których być może jeszcze nie odkryliście.


Gra erotyczna Kochankowie
to idealny pomysł na prezent np. z okazji rocznicy związku, pierwszego pocałunku czy pierwszych igraszek lub nawet jako prezent bez żadnej okazji. W końcu o partnera trzeba dbać regularnie, nie tylko od święta.


Jeśli brakuje Wam kreatywnych pomysłów, by dodać coś nowego do łóżkowego repertuaru lub może wstydzicie się to wprost zakomunikować swojemu partnerowi, gra Kochankowie będzie strzałem w dziesiątkę! Nie musicie nic mówić, karty zrobią to za Was. Do Was należy jedynie (albo aż) wykonanie zadań, które znajdziecie na każdej z 52 kart.


Karty podzielone są na dwa rodzaje: dla Niej i dla Niego. W każdej talii znajdziesz po 26 kart z różnymi zadaniami do wykonania. Zadania są bardzo różne – od grzeczniejszych i bardziej romantycznych po bardziej pikantne i odważniejsze pomysły.


Możecie cieszyć się tą ekscytująca grą przez cały rok! Wystarczy, że raz w tygodniu jedno z Was wylosuje jedną kartę…
Możecie dać sobie więcej czasu na przygotowanie się do wykonania zadania, ustalając konkretny dzień, w którym nastąpi realizacja.
Dajcie się ponieść fantazji i zmysłom!


Gra erotyczna Kochankowie
sprawi, że bardziej się do siebie zbliżycie, a randki będą jeszcze bardziej ekscytujące!

 

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Gra erotyczna Kochankowie

Gra erotyczna Kochankowie

gra karciana

Podobne produkty