Gra erotyczna Soho

3501000

gra planszowa

Wysyłamy w 24h

36,88 zł

Gra erotyczna Soho pozwoli Wam urozmaicić chwile we dwoje. Od teraz kraina zmysłów i namiętności stoi przed Wami otworem. Nieprzypadkowa nazwa gry- Soho odwołuje się do znanej z rozrywkowego trybu życia, dzielnicy Londynu, która urzeka, pobudza i rozpala do czerwoności. Takie same cechy posiada prezentowana gra erotyczna. Składa się ona z dwóch części: Zmysłowej i Namiętnej. Część Zmysłowa pozwala się zrelaksować oraz odprężyć. W niej zapewnione będą przyjemności, takie jak: subtelne pieszczoty i odkrywanie się nawzajem. Część Namiętna pozwoli Wam z kolei, przenieść się do świata namiętności, pożądania i odkrywania bardziej namiętnych części ciała. Narastające pożądanie doprowadzi Was do szaleństwa, nie gwarantując przy tym spełnienia. O tej kwestii decyduje Zwycięzca. W skład gry wchodzą akcesoria, takie jak:

-3 kolorowe kostki- decydujące o Waszym losie;

-15 żetonów- urozmaicające grę;

-czarna opaska na oczy- pozwalająca odkryć nową jakość dotyku;

-czerwone wstążki- krępujące ruchy;

-piórko- zapewniające jednocześnie rozkosz i torturę;

-miękkie, kulkowe dildo- sprawiające przyjemność w środku;

-lubrykant Durex, gwarantujący odpowiedni poślizg;

-dwustronna plansza;

-instrukcja.

Gra erotyczna Soho została stworzona dla par, które pragną urozmaicenia. Rozrywka ta, pozwala wprowadzić element losowy do Waszego intymnego życia. Dajcie się ponieść emocjom i temu, jak gra się potoczy. Na pewno nie będzie nudno!

Soho może być wspaniały prezentem dla partnera lub partnerki, ale też dla przyjaciół. Gra nie zawiera pornografii i zdjęć erotycznych. Całość została wykonana z klasą. Soho jest zapakowane w eleganckie pudełko.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Gra erotyczna Soho

Gra erotyczna Soho

gra planszowa

Podobne produkty