Gra erotyczna Sekrety Nocy

3500500

gra planszowo-karciana

Wysyłamy w 24h

45,00 zł

Gra erotyczna Sekrety Nocy, pozwoli Wam na urozmaicenie intymnych chwil. Jeśli jesteście otwarci na nowe doznania i nie boicie się wyzwań, to na pewno taka rozrywka przypadnie Wam do gustu. Całość składa się z dwóch etapów. Pierwszy „flirt i podniecenie” pozwali Wam się zrelaksować i wprawić w odpowiedni nastrój; drugi „ekstaza i spełnienie” ma na celu rozpalić i podniecić. Co najważniejsze, dopiero wygrana w grze daje możliwość uprawiania seksu. W trakcie rozgrywki jest on zakazany- ten, kto złamie zakaz- przegrywa. Gra polega na przechodzeniu przez kolejne pola plansz. W tym czasie wykonuje się polecenia przypisane do pola lub do karty (w zależności od przebiegu gry). „Rozkazy” na polach lub kartach są zróżnicowane, a w trakcie ich spełniania, wykorzystuje się także załączone gadżety.

Sekrety Nocy to gra planszowo-karciana. W pudełku znajdują się:

-kolorowe kajdanki z futerkiem (można je otworzyć za pomocą kluczyka lub małej dźwigni);

-wibrator ze stymulującymi żłobieniami oraz wygiętą końcówką do stymulacji punktu G;

-opaska oraz karty przyjemności i rozkoszy (powiedzą Wam, jakie zadanie macie wykonać);

-dwustronna plansza: Flirt i podniecenie (pozwalająca się rozluźnić i stworzyć intymną atmosferę) oraz Ekstaza i spełnienie (rozpalająca do czerwoności);

-2 pionki;

-kostka;

-instrukcja.

Sekrety Nocy to gra erotyczna, która świetnie nadaje się na prezent dla partnera/ partnerki lub przyjaciół. Całość jest zapakowana w eleganckie pudełko.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Gra erotyczna Sekrety Nocy

Gra erotyczna Sekrety Nocy

gra planszowo-karciana

Podobne produkty