Lunette Menstrual Cup Clear model 1 kubeczek menstruacyjny przeźroczysty

5003101

Kubeczek menstruacyjny Lunette.

Wysyłamy w 24h

93,60 zł

-35%

144,00 zł brutto

Kubeczek menstruacyjny Lunette Menstrual Cup Clear model 1 zagwarantuje Ci komfort, bezpieczeństwo i odpowiednią higienę podczas tych trudnych dni. Od tej pory możesz przestać się zastanawiać, czy posiadasz odpowiednią ilość tamponów i podpasek.

Kubeczek menstruacyjny jest wykonany z silikonu medycznego, a więc bardzo bezpiecznego materiału, wolnego od substancji potencjalnie szkodliwych. Używając go, pozbędziesz się również jakiekolwiek ryzyka wstrząsu toksycznego. Całość jest bardzo prosta w aplikacji- wystarczy ścisnąć i umieścić w pochwie.

Kubeczek menstruacyjny od Lunette działa w taki sposób, że magazynuje krew. Dzięki temu wystarczy go opróżnić 2 do 4 razy na dobę, dokładnie umyć i użyć ponownie. Mało tego, jeden kubeczek może wystarczyć nawet na 10 lat stosowania. Lunette proponuje kubeczki menstruacyjne w dwóch rozmiarach. Proponowany tutaj model numer 1 będzie idealny jeśli posiadasz niezbyt obfite miesiączki, masz wyćwiczone mięśnie pochwy, Twoja szyjka macicy jest nisko umieszczona lub też Twój pęcherz moczowy jest wrażliwy. Kubeczek menstruacyjny może być także używany przez młode dziewczęta. Już teraz zagwarantuj sobie poczucie bezpieczeństwa i higieny nawet w mało komfortowe dni.

Parametry techniczne:

Kolor: przeźroczysty

Średnica: 41 mm /47 mm

Średnica trzon: 25 mm

Pojemność kubeczka: 25 ml

Linie pomiarowe: 5 ml i 13,5 ml

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lunette Menstrual Cup Clear model 1 kubeczek menstruacyjny przeźroczysty

Lunette Menstrual Cup Clear model 1 kubeczek menstruacyjny przeźroczysty

Kubeczek menstruacyjny Lunette.

Podobne produkty