Fun Factory Fun Cup kubeczki menstruacyjne małe rozmiar A 2szt

3114601

Kubeczki menstruacyjne małe rozmiar A 2szt: różowy i turkusowy

Wysyłamy w 24h

149,00 zł

Fun Factory Fun Cup to kubeczki menstruacyjne małe rozmiar A 2 sztuki. W skład zestawu wchodzą dwa kubeczki w kolorze różowym oraz turkusowym. Z powodzeniem zastąpią one tradycyjne środki higieny. Od teraz, nie będziesz musiała co miesiąc kupować podpasek oraz tamponów. Kubeczki menstruacyjne to jednorazowa inwestycja, która się opłaca. Mało tego, używając ich, dbasz o środowisko. Nawet w trakcie miesiączki, nie musisz już z niczego rezygnować- nawet z ekstremalnych wyzwań.

Kubeczki menstruacyjne Fun Cup są niezwykle wygodne i komfortowe i w pełni bezpieczne. Nie podrażniają one śluzówki pochwy. Wykonano je z wysokiej jakości silikonu medycznego. Kubeczka menstruacyjnego nie musisz zmienić co kilka godzin- wystarczy raz dziennie. Zapominasz zatem, że masz okres. Anatomiczny kształt został specjalnie zaprojektowany, by aplikacja nie przysparzała żadnych problemów. Dodatkowo, lekko chropowata faktura u dołu ułatwia wkładanie i wyciąganie oraz dopasowanie kubeczka. Kubeczek należy delikatnie wygiąć a następnie wsadzić do pochwy. Wyjmowanie również jest bezproblemowe- wystarczy w tym celu użyć mięśni dna macicy. Po wyjęciu kubeczka, należy go opróżnić oraz umyć wodą z dodatkiem mydła.

W skład zestawu wchodzą dwa kubeczki Fun Factory Fun Cup w rozmiarze A- przeznaczone dla kobiet poniżej 30 roku życia i dla tych, które nie urodziły dziecka. W celu ułatwienia aplikacji, możesz użyć lubrykantu.

W opakowaniu znajdziesz

  • 2 kubeczki w rozmiarze A (małe),
  • książeczkę informacyjną w języku angielskim oraz
  • antybakteryjną torebkę z tyveku do przechowywania kubeczka.

Wymiary kubeczków:

Rozmiar A:
długość: 5,3 cm;
średnica (Ø): 4 cm;
pojemność: 20 ml



Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Fun Cup kubeczki menstruacyjne małe rozmiar A 2szt

Fun Factory Fun Cup kubeczki menstruacyjne małe rozmiar A 2szt

Kubeczki menstruacyjne małe rozmiar A 2szt: różowy i turkusowy

Podobne produkty