Fun Factory Fun Cup kubeczki mestruacyjne duże rozmiar B 2szt

3114602

Kubeczki menstruacyjne duże rozmiar B 2szt: winogronowy i ciemnobłękitny.

Wysyłamy w 24h

149,00 zł

Fun Factory Fun Cup to kubeczki menstruacyjne duże rozmiar B 2 sztuki. Kubeczki menstruacyjne wchodzące w skład zestawu posiadają kolor winogronowy oraz ciemnobłękitny. Z powodzeniem zastąpią one tradycyjne środki higieny. Od teraz, nie będziesz musiała w te dni kupować podpasek oraz tamponów. Kubeczki menstruacyjne są całkowicie bezpieczne, zapewniają Ci swobodę oraz komfort. Stosując je, możesz robić wszystko to, co do tej pory i to bez strachu o to, że musisz środki higieny wymieniać co kilka godzin. W przeciwieństwie do tradycyjnych środków, kubeczek menstruacyjny opróżniasz raz dziennie. Dzięki temu, że wykonano je z najwyższej jakości silikonu medycznego, są w pełni bezpieczne i wygodne.

Posiadają one lekko chropowatą strukturę u dołu, dzięki czemu ich aplikacja oraz wyjmowanie będzie bezproblemowe. Samo wkładanie kubeczka jest niezwykle proste. Wystarczy go wygiąć na jeden ze sposobów przedstawionych na zdjęciach i wsadzić do pochwy. W celu ułatwienia zadania, warto użyć lubrykantu. Wyjmowanie kubeczka również nie przysparza problemów- wystarczy w tym celu użyć mięśni dna miednicy. Po użyciu, należy go opróżnić oraz umyć pod bieżącą wodą.

W skład zestawu wchodzą 2 duże kubeczki w rozmiarze B- przeznaczone dla kobiet, które ukończyły 30 lat lub urodziły dziecko.

W opakowaniu znajdziesz

  • 2 kubeczki w rozmiarze B (duże),
  • książeczkę informacyjną w języku angielskim oraz
  • antybakteryjną torebkę z tyveku do przechowywania kubeczka.

Wymiary kubeczków w rozmiarze B:

długość: 5,8 cm; 
średnica (Ø): 4,3 cm; 
pojemność: 30 mlNa razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Fun Cup kubeczki mestruacyjne duże rozmiar B 2szt

Fun Factory Fun Cup kubeczki mestruacyjne duże rozmiar B 2szt

Kubeczki menstruacyjne duże rozmiar B 2szt: winogronowy i ciemnobłękitny.

Podobne produkty