Fun Factory Fun Cup Explore Kit kubeczki mestruacyjne rozmiar A i B 2szt

3114603

Kubeczki menstruacyjne mix rozmiar A i B 2szt: różowy i ciemnobłękitny.

Wysyłamy w 24h

149,00 zł

Fun Factory Fun Cup Explore Kit to kubeczki menstruacyjne rozmiar A i B 2 szt. Kubeczki mają kolory: różowy i ciemnobłękitny. Gadżet ten rewelacyjnie zastępuje tradycyjne, niewygodne i mało komfortowe środki higieny. Kubeczki menstruacyjne są w pełni bezpieczne i trwale. Od teraz masz zagwarantowaną wygodę, nawet w te trudne dni. Mało tego, ryzyko podrażnień śluzówki jest ograniczone do minimum. Kupując kubeczki, oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o środowisko. Już nigdy więcej nie będziesz musiała biec do sklepu po tampony i podpaski. Kubeczki menstruacyjne od Fun Factory zapewnią Ci komfort. Nie musisz już ograniczać aktywności. Taki gadżet jest w pełni bezpieczny, gdyż został wykonany z silikonu medycznego najwyższej jakości. Używając go, zapomnisz, że masz miesiączkę. Sporym plusem kubeczka menstruacyjnego jest to, że nie zmieniasz go co parę godzin. Opróżniasz go jedynie po całym dniu. Anatomiczny kształt sprawia, że bezproblemowo dopasowuje się on do Twojego ciała.

Dzięki lekko chropowatej fakturze u dołu, wkładanie i wyjmowanie kubeczka będzie niezwykle proste. Utrzymanie kubeczka w czystości, również nie sprawia przysparza problemów. W skład zestawu wchodzi 1 kubeczek w rozmiarze A (mały)- przeznaczony dla kobiet, które nie rodziły lub poniżej 30 roku życia oraz 1 kubeczek w rozmiarze B (duży)- przeznaczony dla kobiet, które urodziły lub skończyły 30 lat.

 Aplikacja kubeczka menstruacyjnego jest niezwykle prosta. Wystarczy złożyć przedmiot na jeden ze sposobów ukazanych na zdjęciu, a następnie włożyć go do pochwy. W celu łatwiejszej aplikacji, można użyć lubrykantu. Kubeczek otwiera się w pochwie i przykrywa szyjkę macicy. W celu usunięcia kubeczka z pochwy, należy użyć mięśni dna macicy- popchną one przedmiot w dół, a następnie już masz do niego dostęp. Gadżet należy umyć wodą w mydłem. W celu sterylizacji kubeczka menstruacyjnego, wystarczy go gotować przez 3 minuty we wrzącej wodzie.

W opakowaniu znajdziesz

  • 1 kubeczek w rozmiarze A (mały) i 1 kubeczek w rozmiarze B (duży),
  • książeczkę informacyjną w języku angielskim oraz
  • antybakteryjną torebkę z tyveku do przechowywania kubeczka.

Wymiary kubeczków:

Rozmiar A:
długość: 5,3 cm;
średnica (Ø): 4 cm;
pojemność: 20 ml

Rozmiar B:
długość: 5,8 cm;
średnica (Ø): 4,3 cm;
pojemność: 30 mlNa razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Fun Cup Explore Kit kubeczki mestruacyjne rozmiar A i B 2szt

Fun Factory Fun Cup Explore Kit kubeczki mestruacyjne rozmiar A i B 2szt

Kubeczki menstruacyjne mix rozmiar A i B 2szt: różowy i ciemnobłękitny.

Podobne produkty