BI Maze Thin Cuffs Brown wąskie kajdanki na ręce brązowe

0809402

Maze, brązowa ekoskóra

Wysyłamy w 24h

103,00 zł

Jeśli lubisz eksperymenty i jesteś gotowa na nowe doznania, to Bijoux Indiscrets przygotowało dla Ciebie coś specjalnego! Kajdanki na ręce pozwolą Was odkryć nieznane wcześniej tereny rozkoszy. Dodatek prezentuje się elegancko i na pewno podziała na Wasze zmysły. Wprowadź odrobinę pikanterii i szaleństwa do sypialni, a nie pożałujesz!


BI Maze Thin Cuffs Brown wąskie kajdanki na ręce, które prowadzą Was w świat nowych, nieco ostrzejszych doznań. Ten gadżet prezentuje się erotycznie i niegrzecznie, ale nie jest pozbawiony dobrego smaku. Całość przykuwa uwagę jakością wykonania, materiałami i klasą. Kajdanki wykorzystasz w sypialni, ale po odpięciu łańcucha, zyskasz dwie skórzane bransoletki, które uzupełnią Twój strój. Taki dodatek możesz też wykorzystać jako uzupełnienie sesji BDSM. Podkreśl swój drapieżny charakter już teraz! BI Maze Thin Cuffs zostały zrobione z poliuretanu. Do produkcji wykorzystano tworzywa z recyklingu, które nie pochodzą od zwierząt, dlatego też całość może być wykorzystywana przez wegan.


Szczegóły produktu:

tworzywo: poliuretan

kolor: brązowy

Wszystkie produkty z kolekcji MAZE zostały wyprodukowane przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być wykorzystywane przez wegan.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Maze Thin Cuffs Brown wąskie kajdanki na ręce brązowe

BI Maze Thin Cuffs Brown wąskie kajdanki na ręce brązowe

Maze, brązowa ekoskóra

Podobne produkty