BI Maze Single Choker Black obróżka czarna

0809501

Maze, czarna ekoskóra.

Wysyłamy w 24h

109,00 zł

Jeśli lubisz trochę ostrzejszą zabawę i nie boisz się zmysłowej strony swej natury, to Bijoux Indiscrets ma dla Ciebie coś specjalnego. Obróżka na szyję zachęci do eksperymentów i pokazania się w niegrzecznym wydaniu. Sprawdź już teraz jak bardzo może ona podziałać na fantazję. Taki dodatek zachęci Was do nowych zabaw, które dają mnóstwo przyjemności. Wypróbuj już teraz!


BI Single Choker Black obróżka to trochę ostrzejszy dodatek, który powoli Ci wprowadzić odrobinę pikanterii do Waszej relacji. Gadżet podziała na zmysły i zachęci do eksperymentowania i czerpania z tego przyjemności. Regulowany obwód pozwoli Ci idealnie go dopasować. Obróżka może służyć do uzupełnienia sesji BDSM. Całość prezentuje się gustownie. BI Single Choker wykonano z poliuretanu, z tworzy z recyklingu, niepochodzących od zwierząt, dlatego też weganie mogą z powodzeniem używać tego dodatku.


 

Szczegóły produktu:

tworzywo: poliuretan

kolor: czarny

Wszystkie produkty z kolekcji MAZE zostały wyprodukowane przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być wykorzystywane przez wegan.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Maze Single Choker Black obróżka czarna

BI Maze Single Choker Black obróżka czarna

Maze, czarna ekoskóra.

Podobne produkty