BI Maze Wide Choker & Leash Brown obróżka ze smyczą brązowa

0809302

Maze, brązowa ekoskóra

Wysyłamy w 24h

69,60 zł

-40%

116,00 zł brutto

Jeśli jesteś niezależną i odważną kobietą, świadomą swej erotycznej natury, to Bijoux Indiscrets przygotowało dla Ciebie wyjątkowy dodatek. Obróżka ze smyczą wprowadzi powiew świeżości do Waszej sypialni i zachęci Was do spróbowania czegoś nowego! Sprawdź już teraz jak taki gadżet podziała na Wasze zmysły, a na pewno nie pożałujesz!


BI Maze Wide Choker & Leash Brown obróżka ze smyczą. Całość prezentuje się ostro i niegrzecznie. Możesz jej używać do różnych eksperymentów. Jeśli jesteś pewna siebie, niezależna i nie boisz się odkrywać erotycznej strony swej natury, to na pewno będziesz tym gadżetem zachwycona, podobnie jak Twój partner. Możesz prowokować i uwodzić, ale przy tym prezentować się elegancko i zachować dobry smak. Obróżka jest dosyć szeroka i regulowana. Do kółeczka możesz przypiąć smycz, składającą się z łańcuszka i skórzanego paska. Maze Wide Choker może być wykorzystywany jako uzupełnienie sesji BDSM. Ten gustowny dodatek wykonano z poliuretanu. Wyprodukowano go przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt, dlatego też może być wykorzystywany prze wegan.


Szczegóły produktu:

tworzywo: poliuretan

kolor: brązowy

Wszystkie produkty z kolekcji MAZE zostały wyprodukowane przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być wykorzystywane przez wegan.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Maze Wide Choker & Leash Brown obróżka ze smyczą brązowa

BI Maze Wide Choker & Leash Brown obróżka ze smyczą brązowa

Maze, brązowa ekoskóra

Podobne produkty