Lubrykant jadalny JoyDivision BIOglide (wiśniowy) 80 ml

5200105

JoyDivision BIOglide (wiśniowy) 80 ml

2 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

54,34 zł

Szukasz lubrykantu, który jest w pełni naturalny? Bez sztucznych konserwantów i produktów pochodzenia zwierzęcego? Takiego, który przy okazji będzie rozpieszczał zmysł smaku i zapachu i da się go zlizywać z ciała partnera/ki?
Lubrykant jadalny Joy Division Bioglide będzie strzałem w dziesiątkę!

 
Bioglide jako jeden z niewielu produktów tego typu posiada certyfikat ekologiczny BDiH – znak świadczący o tym, że dany produkt został stworzony tylko i wyłącznie z naturalnych substancji, które pochodzą z upraw ekologicznych. Dzięki temu certyfikatowi wiemy również, produkt jest też w pełni bezpieczny dla wegan, gdyż na pewno nie był testowany na zwierzętach a w jego składzie nie ma produktów pochodzenia zwierzęcego. W jego składzie nie znajdziemy też sztucznych konserwantów. Jedynie odrobinę cukru, który potrzebny jest do nadania lubrykantowi fantazyjnego smaku wiśni.

 
Bioglide jest lubrykantem wodnym, więc świetnie sprawdzi się z różnymi rodzajami gadżetów erotycznych. Ale ze względu na zawarty w nim cukier sugerujemy, by raczej stosować go zewnętrznie, np. podczas seksu oralnego.

 
Bioglide daje długotrwały poślizg, nie zostawiając plam i śladów na pościeli.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lubrykant jadalny JoyDivision BIOglide (wiśniowy) 80 ml

Lubrykant jadalny JoyDivision BIOglide (wiśniowy) 80 ml

JoyDivision BIOglide (wiśniowy) 80 ml

Podobne produkty