* Lubrykant jadalny JoyDivision AQUAglide (malinowy) 100 ml

Wysyłamy do 7 dni

Wysokiej jakości lubrykant wodny o zapachu malinowym dający świetny poślizg.

 

Lubrykanty z serii AQUAglide marki JoyDivision stanowią lekkie i przyjemne rozwiązanie gdy naturalna wilgoć organizmu nie jest wystarczająca. Nawet w przypadku, gdy problem ten nie występuje zapewniają zwiększoną intensywność odczuwanych doznań, wspaniały poślizg i przyjemne odczucia podczas zbliżenia.

 

Jak wskazuje nazwa produktu – mamy do czynienia z lubrykantami na bazie wody. Mogą one byś stosowane jako wysokiej jakości żele do masażu, uzupełnienie dla prezerwatywy, czy też przy zabawie z udziałem gadżetów erotycznych, w szczególności tych wykonanych z silikonu. Lubrykanty AQUAglide są bezpieczne w stosowaniu z tym delikatnym materiałem i nie powodują zniszczenia jego struktury.

 

Uwielbiasz seks oralny? Lubrykanty jadalne od JoyDivision na bazie wody będą jego doskonałym urozmaiceniem i sprawią, że będzie smakował jeszcze lepiej! Zdecydujcie który smak i zapach najbardziej Wam smakuje. Do wyboru szeroki wachlarz dostępnych aromatów: między innymi cappuccino, truskawka, wiśnia, banan, owoce tropikalne, malina… Możesz wypróbować również lubrykanty z innych kolekcji proponowanych przez markę.

 

Lubrykanty jadalne JoyDivision AQUAglide to zatwierdzone medycznie produkty podlegające stałej kontroli jakości oraz regularnym badaniom medycznym i dermatologicznym. Posiadają zoptymalizowane pH. Już niewielka ilość lubrykantu zapewnia długotrwały poślizg i przyjemne nawilżenie, dzięki czemu miłe chwile mogą trwać jeszcze dłużej!

 

Niezależnie jak zastosujesz lubrykant jadalny AQUAglide, Ty oraz Twój partner odkryjecie ile radości może sprawić zabawa z użyciem żelu lubrykacyjnego. Potwierdziły to miliony osób na całym świecie wybierając środki nawilżające od JoyDivision, czyniąc tym samym kolekcję Aquaglide jedną z najpopularniejszych w tej dziedzinie od ponad dziesięciu lat. Wyniki testów konsumenckich mówią same za siebie!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Lubrykant jadalny JoyDivision AQUAglide (malinowy) 100 ml

* Lubrykant jadalny JoyDivision AQUAglide (malinowy) 100 ml

Podobne produkty