Lubrykant jadalny JoyDivision AQUAglide (truskawkowy) 100 ml

5200806

22 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

50,16 zł

Wysokiej jakości lubrykant wodny o zapachu truskawkowym dający świetny poślizg.

 

Lubrykanty z serii AQUAglide marki JoyDivision stanowią lekkie i przyjemne rozwiązanie gdy naturalna wilgoć organizmu nie jest wystarczająca. Nawet w przypadku, gdy problem ten nie występuje zapewniają zwiększoną intensywność odczuwanych doznań, wspaniały poślizg i przyjemne odczucia podczas zbliżenia.

 

Jak wskazuje nazwa produktu – mamy do czynienia z lubrykantami na bazie wody. Mogą one byś stosowane jako wysokiej jakości żele do masażu, uzupełnienie dla prezerwatywy, czy też przy zabawie z udziałem gadżetów erotycznych, w szczególności tych wykonanych z silikonu. Lubrykanty AQUAglide są bezpieczne w stosowaniu z tym delikatnym materiałem i nie powodują zniszczenia jego struktury.

 

Uwielbiasz seks oralny? Lubrykanty jadalne od JoyDivision na bazie wody będą jego doskonałym urozmaiceniem i sprawią, że będzie smakował jeszcze lepiej! Zdecydujcie który smak i zapach najbardziej Wam smakuje. Do wyboru szeroki wachlarz dostępnych aromatów: między innymi cappuccino, truskawka, wiśnia, banan, owoce tropikalne, malina… Możesz wypróbować również lubrykanty z innych kolekcji proponowanych przez markę.

 

Lubrykanty jadalne JoyDivision AQUAglide to zatwierdzone medycznie produkty podlegające stałej kontroli jakości oraz regularnym badaniom medycznym i dermatologicznym. Posiadają zoptymalizowane pH. Już niewielka ilość lubrykantu zapewnia długotrwały poślizg i przyjemne nawilżenie, dzięki czemu miłe chwile mogą trwać jeszcze dłużej!

 

Niezależnie jak zastosujesz lubrykant jadalny AQUAglide, Ty oraz Twój partner odkryjecie ile radości może sprawić zabawa z użyciem żelu lubrykacyjnego. Potwierdziły to miliony osób na całym świecie wybierając środki nawilżające od JoyDivision, czyniąc tym samym kolekcję Aquaglide jedną z najpopularniejszych w tej dziedzinie od ponad dziesięciu lat. Wyniki testów konsumenckich mówią same za siebie!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lubrykant jadalny JoyDivision AQUAglide (truskawkowy) 100 ml

Lubrykant jadalny JoyDivision AQUAglide (truskawkowy) 100 ml

Podobne produkty