LELO Luna Smart Bead jajeczko wibrujące różowe

5516002

Luna Smart Bead – rewolucyjne jajeczko wibrujące do ćwiczeń mięśni dna miednicy w kolorze pudrowego różu od Lelo.

Wysyłamy w 24h

499,00 zł

Nie tylko kulki waginalne mogą służyć do ćwiczeń mięśni Kegla. Doskonałą alternatywą będzie właśnie jajeczko wibrujące Luna Smart Bead. Jest to filigranowe urządzenie, które łączy w sobie zalety kulek gejszy i wibratora - nie tylko wytrenuje nam mięśnie, ale też przyjemnie rozmasuje nasze wnętrze, pozwalając się cieszyć mocniejszymi orgazmami. Kształt jajeczka jest doskonale wyprofilowany, by z łatwością utrzymać je w naszym wnętrzu. Wykonane z najlepszej klasy materiału – silikonu platynowego, zapewni higienę i bezpieczeństwo użycia. Jednak największą jego zaletą jest jego inteligencja! Jajeczko samo podpowiada nam kiedy mięśnie zaciskać, a kiedy rozluźniać! Zaciskamy, gdy zawibruje, rozluźniamy, gdy wibrować przestanie. Dzięki temu możemy keglować bez świadomego liczenia długości trwania serii spięć i rozpięć mięśni. Ponadto przy pierwszym użyciu Luna zmierzy siłę naszych mięśni i następnie sama dostosuje program treningowy do naszych możliwości, a ma tych programów aż pięć! Luna Smart Bead jest więc wspaniałym, inteligentnym urządzeniem, które możesz potraktować jako trenera personalnego swojego orgazmicznego potencjału.

Jajeczko wymaga użycia 1 baterii AAA.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia do komfortowego wprowadzenia kulek. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo lub innych - koniecznie na bazie wody.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 31 x 34 x 82mm
Waga: 50g

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Luna Smart Bead jajeczko wibrujące różowe

LELO Luna Smart Bead jajeczko wibrujące różowe

Luna Smart Bead – rewolucyjne jajeczko wibrujące do ćwiczeń mięśni dna miednicy w kolorze pudrowego różu od Lelo.

Podobne produkty