LELO Hula Beads jajeczko wibrujące ciemny róż

5514702

Wysyłamy w 24h

752,00 zł

Hula beads – nietypowe jajeczko wibrujące z trybem rotacji na pilota w kolorze fuksji od Lelo.

 

Luksusowe jajeczko waginalne o średnim rozmiarze umożliwia wyjście poza ramy domowej sypialni. Anatomiczny kształt dopasowany do ciała pozwala doświadczenie maksymalnej przyjemności a doskonale przewodząca drgania twardość materiału potęguje doznanie wibracji. Konstrukcja masażera opiera się na dwóch rotujących względem siebie kulkach, dających wrażenie ruchu wewnątrz ciała. Jajeczko może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również główny punkt programu podczas romantycznej kolacji lub w kinie, czy na spacerze. Zastosowany waginalnie może także zwiększyć doznania czy penetracji analnej. Jajeczko NIE JEST PRZEZNACZONE DO UŻYTKU ANALNEGO. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo mocne drgania. 6 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Hula beads są w 100% wodoszczelne do głębokości 1 metra, co umożliwia zabranie ich ze sobą pod prysznic lub do wanny.

 

Aby połączyć masażer z pilotem należy nacisnąć przycisk na zabawce oraz symbol + na pilocie trzymając oba elementy w niedalekiej odległości od siebie. Pierwszy tryb wibracji pozwala na regulację siły wibracji technologią Sense Motion. Oznacza to, że poruszając pilotem w osi poziomej siła wibracji będzie się zmieniać. Wibracje pilota pozwalają na zastosowanie go jako zewnętrzny masażer do ciała oraz na pełną kontrolę doznań partnera. Przyciski + i – służą regulacji mocy, środkowy pozwala na wybór trybu wibracji. W celu zablokowania (zabezpieczenia przed niepożądanym uruchomieniem) naciśnij jednocześnie + i – przez 5 sekund. Wykonaj tę samą czynność w celu odblokowania silnika.

Ładowanie jajeczka Hula beads odbywa się przez port USB.

Pilot sterujący masażerem jest zasilany dwiema bateriami AAA.

 

Celem szwedzkiej marki Lelo jest sprawienie, aby życie milionów ludzi stało się bogatsze w doznania dzięki posiadaniu produktów spełniających ich najskrytsze pragnienia. Wyjątkowość asortymentu oferowana przez Lelo polega na charakterystycznej, rozpoznawalnej idei designu, która przenika przez wszystkie kreacje oraz ewoluuje z czasem. Sprawia to, że marka zawsze pozostaje z przodu dzięki czemu wyróżnia się w wyjątkowy sposób. Wykorzystanie najnowszych technologii i najlepszych materiałów pozwala poczuć się luksusowo każdemu użytkownikowi.

W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu nawilżenia pamiętaj, aby zastosować lubrykant na bazie wody. Lubrykanty oparte na innej bazie mogą trwale uszkodzić delikatną powłokę produktu wykonana z silikonu platynowego.

Aby utrzymać produkt w czystości należy po każdym użyciu wykorzystać przeznaczony do tego celu preparat dostępny również w ofercie Lelo. Jeśli nie posiadasz środka dezynfekującego wykorzystaj ciepłą wodę z dodatkiem mydła antybakteryjnego, a następnie dokładnie spłucz i osusz.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 98 X 38 X 37 mm

Waga: 67g

Bateria: Li-Ion 3.7v 200mAh

Ładowanie: 2hrs at 5.0V 200mA

Dostępne są także kolory intensywnego turkusu (ocean blue) oraz czarny (black).

Produkty marki Lelo wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Ich użytkowanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Hula Beads jajeczko wibrujące ciemny róż

LELO Hula Beads jajeczko wibrujące ciemny róż

Podobne produkty