* B Swish Bnaughty Unleashed Classic wibrujące jajeczko winogronowe

Wysyłamy do 7 dni

Bnaughty Unleashed Classic amerykańskiej marki B Swish, to wibrujące jajeczko, stworzone dla kobiet, które pragną bardziej. Pięć różnych programów wibracji da Ci wiele niezapomnianych chwil i nie pozwoli na nudę. Długi i elastyczny sznurek umożliwia natomiast dogłębną aplikację wibratora, bez obaw o utknięcie zabawki wewnątrz. Zabawka ta powstała z myślą o parach lubiących perwersję. Pilot dołączony do jajeczka pozwala na zdalne sterowanie wibracjami. Dajcie się ponieść wyobraźni i zabierzcie jajeczko, wychodząc z domu. By dodać trochę pikanterii, oddaj pilot swojemu partnerowi. Niech to on stanie się władcą Twoich orgazmów. Weź jajeczko do kina, parku i restauracji i spróbuj powstrzymać się od krzyków i jęków podczas gdy on będzie Cię stymulował. Pilot ma zasięg do trzech metrów, dzięki czemu daje swobodę działania w domu i poza domem.

 

Owalny kształt jajeczka sprawia, że z łatwością umieścisz je w sobie. W celu łatwiejszej aplikacji możesz też zastosować środek nawilżający na bazie wody. Pamiętaj, by po każdym użyciu dokładnie wyczyścić swoje jajeczko, używając do tego celu środków przeznaczonych specjalnie do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli nie posiadasz takiego preparatu, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego.

 

W trosce o Twoje zdrowie, pragniemy zapewnić, że B Swish Bnaughty Unleashed Classic jest w całości wykonany z materiałów nieszkodliwych dla ciała, takich jak plastik ABS czy polieturanowa ekoskóra. Zabawka ta jest zasilana czterema bateriami AAA (dwie baterie są przeznaczone do pilota i dwie do jajeczka), które nie są dołączone do zestawu. Nowy zestaw baterii jest w stanie dostarczyć Ci aż trzy godziny nieprzerwanej zabawy. Produkt jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czerni, winogrona oraz fuksji. Wybierz swój ulubiony i ciesz się przyjemnością, jaką daje B naughty unleashed classic!

 

Specyfikacja :
  • pięć programów wibracji
  • wymiary 7,6x3,3cm stymulator, 9x3cm pilot
  • sterowanie bezprzewodowe do 3 metrów
  • materiał – plastik ABS
  • zasilanie bateriami 2 x AAA stymulator i 2 x AAA pilot
  • czas pracy do 3 godzin
  • stymulator jest wodoodporny tylko w momencie dokładnego ułożenia uszczelek

MateriałABS
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* B Swish Bnaughty Unleashed Classic wibrujące jajeczko winogronowe

* B Swish Bnaughty Unleashed Classic wibrujące jajeczko winogronowe

Podobne produkty