LELO Lyla 2 jajeczko wibrujące ciemny róż

5502303

Wysyłamy w 24h

626,00 zł

Lyla 2 – unowocześniona wersja jajeczka wibrującego na pilota w kolorze czarnym od Lelo.

 

Luksusowe jajeczko waginalne o średnim rozmiarze umożliwia wyjście poza ramy domowej sypialni. Anatomiczny kształt dopasowany do ciała pozwala doświadczenie maksymalnej przyjemności a doskonale przewodząca drgania twardość materiału potęguje doznanie wibracji. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również główny punkt programu podczas romantycznej kolacji lub w kinie, czy na spacerze.

 

Jajeczko Lyla nie jest przeznaczone do użytku analnego i nie wolno go w ten sposób stosować, aczkolwiek zaaplikowane waginalnie może zwiększyć intensywność doznań również podczas penetracji analnej. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo mocne drgania. 6 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

 

Lyla jest w 100% wodoszczelna do głębokości 1 metra, co umożliwia zabranie jej ze sobą pod prysznic lub do wanny.

 

Aby połączyć masażer z pilotem należy nacisnąć przycisk na zabawce oraz symbol + na pilocie trzymając oba elementy w niedalekiej odległości od siebie. Pierwszy tryb wibracji pozwala na regulację siły wibracji technologią Sense Motion. Oznacza to, że poruszając pilotem w osi poziomej siła wibracji będzie się zmieniać. Wibracje pilota pozwalają na zastosowanie go jako zewnętrzny masażer do ciała oraz na pełną kontrolę doznań partnera. Przyciski + i – służą regulacji mocy, środkowy pozwala na wybór trybu wibracji. W celu zablokowania (zabezpieczenia przed niepożądanym uruchomieniem) naciśnij jednocześnie + i – przez 5 sekund. Wykonaj tę samą czynność w celu odblokowania silnika.

 

Ładowanie jajeczka Lyla odbywa się przez port USB. Pilot sterujący masażerem jest zasilany dwiema bateriami AAA.

 

Lelo to pochodząca ze Szwecji marka lifestylowa, która projektuje, rozwija i produkuje ekskluzywne zabawki erotyczne, akcesoria BDSM i produkty do masażu. Obecna jest już na ponad 50 rynkach na całym świecie. Zamysłem projektantów, którzy założyli firmę była odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających odbiorców. Produkty mają charakteryzować się najwyższą jakością oraz unikalnym designem. Lelo jest pierwszą marką w branży akcesoriów erotycznych, która otrzymała nagrodę Cannes Lions oraz nagrodę Red Dot Design Award za projekt produktu.

 

Aby ułatwić aplikację zabawki proponujemy użyć lubrykantu na bazie wody ze względu na delikatną strukturę materiału jakim jest silikon platynowy. Lubrykanty oparte na innej bazie mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia produktu. Marka Lelo posiada w swojej ofercie dwie pojemności żelu intymnego.

Do czyszczenia zaleca się specjalne preparaty wyprodukowane specjalnie z myślą o zabawkach erotycznych. W przypadku, gdy nie posiadasz takowego, wystarczy ciepła woda z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. 

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 80 x 33 x 32mm

Waga: 36 g

Bateria: Li-lon 200 mAh 3.7v

Ładowanie: 2 hrs at 5.0V 200 mA

Dostępne są także kolory: czarny oraz wiśniowy.

Produkty marki Lelo wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Ich użytkowanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Lyla 2 jajeczko wibrujące ciemny róż

LELO Lyla 2 jajeczko wibrujące ciemny róż

Podobne produkty