Picobong Honi Mini Vibe jajeczko wibrujące turkusowe

5506103

Wysyłamy w 24h

87,60 zł

-40%

146,00 zł brutto

Honi to niewielkie jajeczko wibrujące wyprodukowane przez szwedzką markę Picobong. Wibrator Picobong Honi kusi odważnymi kolorami oraz nowoczesnym designem. Wyposażony w sznurek może być bez obaw stosowany waginalnie. Ciche i dyskretne wibracje umożliwiają zabawę bez obaw i skrępowania. Możesz też dodać nieco pikanterii swoim zabawom i zabrać je ze sobą w podróż. Intuicyjny interfejs na który składa się 12 zróżnicowanych trybów wibracji pozwoli Ci znaleźć swój ulubiony i nie pozwoli na nudę. Ponadto jajeczko to dzięki swojemu opływowemu kształtowi może także posłużyć do stymulacji zewnętrznej. Jajeczko to nie jest przeznaczone do użytku analnego.

 

W trosce o Twoje bezpieczeństwo pragniemy zapewnić, że wszystkie produkty marki Picobong są wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla Twojego organizmu, takich jak silikon jakości medycznej oraz plastik ABS. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu możesz także zastosować środki lubrykacyje. Ze względu na obecność silikonu w zabawce zalecane jest użycie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne środki, w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

 

Pamiętaj także o prawidłowej higienie. Wyczyść swój wibrator po każdym użyciu za pomocą środków przeznaczonych do dezynfekcji zabawek erotycznych. Jeśli nie posiadasz takich preparatów, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Nie musisz się martwić o ewentualne zachlapania, gdyż zabawka ta jest całkowicie wodoszczelna do głębokości 1 metra. Po dokładnym wysuszeniu produkt jest gotowy do ponownego użycia.

 

Wibrator ten wymaga jednej baterii AAA, która umożliwia nieprzerwaną zabawę przez 2 godziny. Produkt ten jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czerni, turkusu oraz różu.

 

Dane techniczne:

Wymiary: 80 x 28 x 28 mm
Waga: 30g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Picobong Honi Mini Vibe jajeczko wibrujące turkusowe

Picobong Honi Mini Vibe jajeczko wibrujące turkusowe

Podobne produkty