FSoG Relentless Vibrations Rechargeable Remote Cotrol Egg wibrujące jajeczko czarne

0205100

Wibrujące jajeczko z kolekcji Fifty Shades of Grey - Relentless Vibrations.

Wysyłamy w 24h

315,00 zł

Relentless Vibrations to jajeczko wibrujące sterowane za pomocą pilota, pochodzące z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, która została stworzona pod czujnym okiem E.L. James, autorki bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Gadżet ten jest idealny zarówno dla osób początkujących w świecie zabawek erotycznych jak i dla tych, które mają już doświadczenie. Jest to znakomita propozycja pozwalająca dodać szczypty pikanterii każdemu związkowi. Relentless Vibrations posiada dwie prędkości oraz pięć trybów wibracji. Sterowane jest ono za pomocą pilota o zasięgu aż do 10 metrów! Taki zasięg pozwala na zabawę zarówno w domu jak i na zewnątrz. Spróbuj odrobiny szaleństwa i zabierz je ze sobą na spacer. Możesz także oddać władzę drugiej osobie by poczuć słodką niepewność doznań.

Jajeczko Relentless Vibrations jest wykonane z gładkiego silikonu klasy medycznej. Jest to materiał gładki, hipoalergiczny, nie posiadający szkodliwych substancji takich jak ftalany. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu podczas aplikacji zalecane jest użycie lubrykantów. Ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi preparatami lubrykacyjnymi są środki na bazie wody takie jak Ready for Anything. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść gadżet za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Relentless Vibrations jest ładowany za pomocą ładowarki USB, która jest dołączona do zestawu. Jedno ładowanie może potrwać do dwóch godzin i jest w stanie dostarczyć aż 100 minut dobrej zabawy. Do gadżetu jest dołączone satynowe etui, które umożliwia dyskretny transport i eleganckie przechowywanie.

 

Parametry techniczne:
długość: 20,3 cm
długość użytkowa: 7,6 cm
obwód: 10,2 cm
średnica podstawy: 3,2 cm
materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG Relentless Vibrations Rechargeable Remote Cotrol Egg wibrujące jajeczko czarne

FSoG Relentless Vibrations Rechargeable Remote Cotrol Egg wibrujące jajeczko czarne

Wibrujące jajeczko z kolekcji Fifty Shades of Grey - Relentless Vibrations.

Podobne produkty