Lovense Lush jajeczko wibrujące różowe

Wysyłamy w 24h

490,00 zł

Lovense Lush jajeczko wibrujące to klasyka gatunku w kategorii jajeczek wibrujących, które są przeznaczone do stymulacji waginalnej. Jest to flagowy produkt marki Lovense, która to właśnie dzięki niemu zasłynęła na rynku. Zastanawiacie się pewnie czym to jest spowodowane? Odpowiedź jest prosta. Jest to pierwsze jajko wibrujące które posiada funkcję sterowania z za pomocą aplikacji na telefon. Dzięki temu gadżet ten posiada nieograniczoną liczbę trybów wibracji. Jakby tego było jeszcze mało, może on także wibrować w rytm muzyki oraz reaguje na dźwięki z otoczenia! Może być ono sterowane zarówno z krótkiego jak i długiego dystansu. Dzięki tej innowacyjnej technologii możliwe jest także sterowanie nim nawet z drugiej półkuli ziemskiej! Wibrator ten może posłużyć jako element ekscytującej gry wstępnej bądź stanowić główny punkt programu. Idealnie się on nada także dla par żyjących na odległość oraz dla osób wyjeżdżających często w delegacje. Rozłąka stanie się dzięki temu przyjemniejsza! Pobierz aplikację Lovense i ciesz się możliwościami jakie daje Lush już dziś! Aplikacja ta jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Android, Mac oraz Windows.

Jajeczko to jest pokryte gładkim silikonem klasy medycznej. Jest to materiał całkowicie bezpieczny dla ciała, pozbawiony szkodliwych substancji takich jak ftalany. Ponadto nie absorbuje on kurzu, jest przyjemny w dotyku i przebadany dermatologicznie. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecane jest użycie lubrykantów. Ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia struktury produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść Lusha za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz też użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Nie musisz się martwić o ewentualne uszkodzenie produktu podczas czyszczenia, gdyż Lush jest całkowicie wodoodporny. Możesz go nawet zabrać ze sobą do wanny i cieszyć się nim podczas wieczornej kąpieli! Wibrator ten jest ładowany za pomocą ładowarki USB dołączonej do zestawu. Jedno ładowanie może potrwać około 90 minut i jest w stanie dostarczyć dwie godziny dobrej zabawy.

Parametry techniczne:

materiał: silikon medyczny bez zawartości ftalanów

długość całkowita: 180 mm

długość jajeczka: 80 mm

szerokość jajeczka: 34,7 mm

wysokość jajeczka: 35,5 mm

długość ogonka: 122 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy (ładowanie poprzez USB)

ładowanie: 90 minut – 120 minut pracy

aplikacja „Lovense Wearables” jest darmowa i kompatybilna z systemami: iOS/Android/Mac OS/Win7/Win8/Win10

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lovense Lush jajeczko wibrujące różowe

Lovense Lush jajeczko wibrujące różowe

Podobne produkty