* B Swish Bnaughty Deluxe Unleashed wibrujące jajeczko czarne

Jajeczko wibrujące marki B Swish, sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota.

Wysyłamy do 7 dni

Bnaughty Deluxe Unleashed to wibrujące jajeczko wyposażone w bezprzewodowego pilota. Zostało stworzone przez speców z amerykańskiej marki B Swish. Możesz bawić się nim w pojedynkę lub oddać pilot partnerowi/partnerce. Świetnie nadaje się do podkręcenia temperatury w sypialni, gdy wasze pożądanie już trochę ostygło. Podkręć temperaturę w swojej sypialni! Bądź niegrzeczna i sprawdź, ile przyjemności może Ci dać ten niepozorny gadżet!

 

Przekaż pilota partnerowi i baw się jajeczkiem jak tylko masz na to ochotę. Możesz nakierować je na swoje najwrażliwsze miejsca lub umieścić wewnątrz ciała. Pozwól jemu/jej kontrolować wibracje urządzenia i daj się ponieść! Zdalne sterowanie umożliwia również zabawę w miejscach publicznych, co czyni zabawę jeszcze bardziej ekscytującą.

 

Wersja Deluxe Unleashed została unowocześniona o bezprzewodowy pilot, dzięki któremu już nie musimy się martwić o przeszkadzający kabel. Pilot bardzo dobrze leży w dłoni dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi, a intuicyjny interfejs sprawia, że nie trzeba spoglądać na urządzenie, wykorzystując w ten sposób cenny czas na obserwację reakcji drugiej osoby.

 

Zabawka posiada 6 programów wibracji. Odkryj, które z nich najbardziej przypadną Ci do gustu. Możliwości zastosowania jest wiele, wystarczy, że uruchomisz swoją wyobraźnię!

 

Aby zapewnić odpowiedni poślizg, użyj lubrykantu na bazie wody. Bnaughty wykonane jest z wysokiej jakości silikonu bez dodatku ftalanów i innych szkodliwych dla ciała substancji. Lubrykanty na bazie silikonu mogą spowodować nieodwracalne uszkodzenia struktury materiału. Do czyszczenia jajeczka wystarczy Ci ciepła woda w połączeniu z dobrym antybakteryjnym mydłem. Najpierw upewnij się jednak, czy bateria jest szczelnie zamknięta. Możesz wykorzystać też specjalny preparat do czyszczenia gadżetów wykonanych z silikonu. Dbaj o swoją zabawkę, a posłuży Ci naprawdę na długo!

 

Jajeczko zasilane jest przez dwie baterie AAA, natomiast pilot przez jedną baterię AA (nie są dołączone do zestawu). Dodatkowo otrzymasz elegancki woreczek do przechowywania gadżetu.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny
długość jajeczka: 9,1 cm
obwód jajeczka: 3,5 cm
zasilanie: jajeczko – 2 baterie AAA, pilot – 1 bateria AA; baterie niezałączone do opakowania
6 trybów wibracji
wodoodporny
Wykonano z wysokiej jakości poliuretanu, plastiku ABS oraz silikonu. Tworzywa te nie zawierają dodatku ftalanów.
Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* B Swish Bnaughty Deluxe Unleashed wibrujące jajeczko czarne

* B Swish Bnaughty Deluxe Unleashed wibrujące jajeczko czarne

Jajeczko wibrujące marki B Swish, sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota.

Podobne produkty