We-Vibe Jive wibrujące jajeczko niebieskie

9705400

Jive od We-Vibe to wibrator do stymulacji punktu G, w formie jajeczka.

Wysyłamy w 24h

523,00 zł

anadyjska marka We-Vibe od lat specjalizuje się w produkowaniu zdalnie sterowanych gadżetów, które zachwycają swoimi pastelowymi, pięknymi kolorami, aksamitną miękkością materiału, z którego są wykonane oraz mnogością wyboru spośród kilkunastu różnych kategorii akcesoriów.

Jedną z ostatnich nowości od We-Vibe jest jajeczko wibrujące Jive, która przypadnie do gustu wszystkim spragnionym nowych doznań parom oraz Paniom, którym znudziły się już klasyczne wibratory.

Wibrujące jajeczko umieszcza się w całości w pochwie, chociaż Panie spragnione masażu łechtaczki mogą wykorzystać jajeczko także do masażu zewnętrznego. Gdy już jajeczko Jive zostanie umieszczone w Twoim wnętrzu możesz zacząć nim sterować za pomocą telefonu. Tak, telefonu, gdyż Jive ma opcję sterowania za pomocą aplikacji, którą z łatwością pobierzesz na swój smartphone ze sklepu Googla lub Apple. Dzięki aplikacji będziesz mogła (lub będziecie mogli) z łatwością regulować natężenie mocy wibracji czy też zmieniać tryby. Panel sterowania jest niezwykle intuicyjny. Aplikacja oferuje także możliwość sterowania gadżetem na odległość! Jeśli Twój partner/Twoja partnerka przebywa za granicą, dzięki jajeczku Jive będziecie mogli uprawiać seks na odległość. Wystarczy odpowiednio skonfigurować gadżet i telefon, by móc cieszyć się tą opcją. Jeśli natomiast wolisz/wolicie klasyczne sterowanie bez użycia telefonu to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie. Przycisk do uruchamiania oraz regulowania wibracji znajduje się na końcu miękkiego silikonowego sznureczka, który służy do wyjmowania gadżetu z pochwy.

Jajeczko wibrujące Jive ładowane jest za pomocą ładowarki magnesowej. Dzięki takiemu sposobowi zasilania jajeczko jest w pełni wodoodporne. Możesz więc nie tylko myj jajeczko w wodzie, lecz także zabierać je ze sobą do kąpieli.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo jajeczko Jive zostało wykonane z najlepszej jakości materiału, jakim jest silikon klasy medycznej. Ten materiał będzie bezpieczny także dla alergików. Pamiętaj, by używać do niego wyłącznie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne (silikonowe) mogą zniszczyć jego strukturę. Przed i po każdym użyciu umyj wibrator w wodzie z dodatkiem mydła antybakteryjnego lub za pomocą specjalnego sprayu do pielęgnacji gadżetów erotycznych.

 

Parametry techniczne:

kolor: niebieski

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów (w 100% bezpieczny w kontakcie z ciałem)

funkcje: 10 programów wibracji, We-Connect

zasilanie: akumulator litowo-jonowy

ładowanie: USB (kabel załączony do opakowania)

sterowanie: przycisk / zdalne (We-Connect)

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

We-Vibe Jive wibrujące jajeczko niebieskie

We-Vibe Jive wibrujące jajeczko niebieskie

Jive od We-Vibe to wibrator do stymulacji punktu G, w formie jajeczka.

Podobne produkty