Kiiroo Onyx interaktywny masturbator czarny

3006101

Kiiroo Onyx - masturbator teledildoniczny

Wysyłamy w 24h

350,00 zł

 

Onyx to masturbator z obecnie najbardziej zaawansowaną technologią na rynku – technologią teledildoniczną, która sprawia, że prawdziwy cyberseks staje się możliwy i dostępny na wyciągnięcie ręki. Technologia ta pozwala dzielić się intymnym dotykiem na odległość, dzięki kompatybilności z wibratorem Pearl lub drugim Onyxem. Jego wnętrze wykononane zostało przez liderów w branży – Fleshlight, twórców najczęściej kupowanych masturbatorów na rynku erotycznym. Kryje się w nim 10 pierścieni, które zacieśniają się i luzują, by dostarczyć użytkownikowi niezapomnianych wrażeń. Onyx kontroluje się za pomocą touchpada umieszczonego na jego bocznej ścianie, można też oddać kontrolę nad urządzeniem i pozwolić sterować swoimi doznaniami bliskiej osobie, posiadającej wibrator Pearl lub drugiego Onyxa. Żadne urządzenie do tej pory nie umożliwiało dzielenia się prawdziwym dotykiem na odległość.

 

KIIROO ma swoją siedzibę w Amsterdamie i jest pionierem w technologii teledildonicznej. Ich urządzenia łączą w sobie wszystko to, za co cenimy najwyższej klasy gadżety uatrakcyjniające nasze życie intymne – i wynoszą to na wyższy poziom. Rozwój technologii i mediów społecznościowych udowodniło, że komunikacja międzyludzka nie jest już problematyczna. Wielu z nas na co dzień przeżywa rozstania z ukochanymi, czy to ze względu na szkołę, pracę, czy spotkania biznesowe. Podróżujemy i kontaktujemy się ze sobą za pośrednictwem Internetu, co daje nam możliwość pielęgnowania naszych związków, gdy nie możemy się spotkać w rzeczywistości. Jest to jednak bardzo ograniczone rozwiązanie, bo za czym tęsknimy wtedy najbardziej? Oczywiście za dotykiem. KIIROO przychodzi z rozwiązaniem tego problemu.

 

Obsługa masturbatora Onyx jest niezwykle prosta – ciężko uwierzyć, jak innowacyjna i nowoczesna technologia kryje się w środku. Po wyjęciu z opakowania wystarczy podłączyć Onyx do ładowania i, gdy kontrola przestanie świecić, jest on gotowy do pracy. Jeśli chcesz używać go we dwoje, wystarczy uruchomić komputer i upewnić się, że BlueTooth jest włączone, po czym uruchomić Onyx przyciskiem przy jego podstawie. KIIROO udostępnia specjalną platformę społecznościową z wideoczatem, aby pozwolić Wam cieszyć się jak największym komfortem podczas zabaw przez Internet. Każda sesja posiada swój unikalny numer i jest widoczna tylko dla Was. KIIROO nie przechowuje danych klientów na swoich serwerach, nie musisz więc się obawiać o swoją prywatność.

 

 

Parametry techniczne:

długość: 24 cm

materiał wewnętrzny: silikon medyczny (bez dodatku ftalanów – testowany dermatologicznie)

 

Funkcje:

  • połączenie za pomocą Internetu oraz Bluetooth
  • bezpieczny dostęp do platformy KIIROO z wideoczatem
  • dwustronne połączenie umożliwiające odbieranie i przekazywanie sygnałów
  • intuicyjny interfejs – jeden przycisk do zmiany programów
  • łatwa obsługa za pomocą touchpada

 

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Kiiroo Onyx interaktywny masturbator czarny

Kiiroo Onyx interaktywny masturbator czarny

Kiiroo Onyx - masturbator teledildoniczny

Podobne produkty