* Blewit masturbator

Wyjątkowy masturbator Blewit do treningu wytrzymałości seksualnej.

Wysyłamy do 7 dni

Blewit to niepowtarzalny masturbator dla mężczyzn przeznaczony zarówno do przyjemności jak i do treningu wytrzymałości seksualnej.


Ten niesamowity gadżet służy do trenowania kontroli nad ejakulacją oraz doskonale sprawdza się podczas samodzielnej zabawy. Jego wnętrze pokryte zostało licznymi wypustkami mocno stymulującymi członka o różnych kształtach oraz długościach. Niebywałą zaletą tego masturbatora jest fakt ,iż posiada on specjalny guzik który po naciśnięciu powoduje zablokowanie przepływu powietrza we wnętrzu masturbatora co powoduje niesamowity efekt „ssania” przypominający doznania występujące podczas seksu oralnego, do zestawu dołączone zostały  dwa pierścienie zabezpieczające wysunięcie się wewnętrznej części, o różnych średnicach.  Blewit charakteryzuje się niepowtarzalnym designem,  aby swym wyglądem nie przypominać gadżetu erotycznego.

 

Belwit Wykonany został z najwyższej jakości silikonu medycznego o bardzo miękkiej i przyjemnej w dotyku fakturze, nie posiadającego ftalanów oraz innych szkodliwych dla ciała substancji. Bezpośrednio przed użyciem Belwita należy użyć lubrykantu ale tylko tego na bazie wody gdyż inne mogą na stałe uszkodzić zabawkę. Masturbator jest bardzo łatwy w czyszczeniu wystarczy wyciągnąć środek i umyć za pomocą mydła antybakteryjnego oraz ciepłej wody, bądź specjalnego środka do czyszczenia zabawek z silikonu, po umyciu wystarczy włożyć jego wewnętrzną część z powrotem do tuby. Specjalna zakrętka o strukturze sitka umożliwia łatwe suszenie.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Blewit masturbator

* Blewit masturbator

Wyjątkowy masturbator Blewit do treningu wytrzymałości seksualnej.

Podobne produkty