FSoG The Pinch Adjustable Nipple Clamps klamerki na sutki srebrne

9 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

76,00 zł

Erotyczna zabawa musi zacząć się od znalezienia wspólnego gruntu pomiędzy przyjemnością a bólem zwłaszcza w tych momentach, gdy powoli ale coraz intensywniej zatracasz się w czerpaniu przyjemności z noszenia na sutkach klamerek z ciężarkami. Ustaw swój ulubiony poziom zacisku i powoli go zwiększaj aż po błaganie, by erotyczną zabawę przenieść na kolejny poziom.

 

Christian z Fifty Shades of Grey mówił: "Są one zarówno dla przyjemności, jak i dla bólu". Następnie odpiął jedną klamrę z sutka Any i zobaczył jak nagle jej sutek stał się jeszcze bardziej napięty, gotowy ... Sprawiło to im wzajemną przyjemność!

Klamry dość silnie mocowane są do sutków za pomocą przesuwanej poprzeczki łączącej dwie części klamer. Zaciśnięte coraz wyżej ściskają sutki coraz mocniej. Ciężarki skutecznie dociążają klamry i służyć mogą także jako uchwyt to dalszego ich naciągania. Klamry gwarantują pełną kontrolę nad siłą i dozowaną w ten sposób przyjemnością. 


Idealne zarówno dla początkujących w zabawach erotycznego BDSM, jak i bardziej doświadczonych. Możliwe jest także użycie innej zabawki - np. wibratora przyłożonego do ciężarka, by ten przenosząc wibracje wprost na sutki stymulował je w bardziej wyrafinowany sposób.

Klamry stanowią część kolekcji Fifty Shades of Grey zatwierdzoną przez autorkę książki - E L James.

 

Zestaw zawiera także sakiewkę do przechowywania klemer. Idealne jako upominek erotyczny i zachęta do dalszego odkrywania swoich pragnień.


Długość: 8,3 cm
Materiał: metal 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG The Pinch Adjustable Nipple Clamps klamerki na sutki srebrne

FSoG The Pinch Adjustable Nipple Clamps klamerki na sutki srebrne

Podobne produkty