Joy Division Joyballs secret single kulki gejszy czerwono-czarne

5201909

Joyballs secret single (czerwono-czarne)

Wysyłamy w 24h

81,00 zł

Mięśnie kegla stanowią często pomijaną grupę podczas treningów. A niesłusznie! Dzięki ćwiczeniu tych mięśni możesz w znacznym stopniu poprawić jakość swojego życia seksualnego. Wyćwiczone mięśnie kegla umożliwiają silniejsze doznania obydwu stronom w trakcie stosunku. Poprzez silniejszy ucisk na penisa, partner doświadcza intensywniejszych bodźców. Ale nie tylko Panowie korzystają dzięki sprawniejszym mięśniom swoich partnerek. Kobiety z wyćwiczonymi mięśniami dna miednicy odczuwają swoje orgazmy intensywniej.

Joyballs secret single to kulki gejszy stworzone z myślą o kobietach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningiem mięśni dna miednicy. Ćwiczenia są banalnie proste. Wystarczy, że zaaplikujesz kulki do pochwy, a następnie pójdziesz na spacer, zakupy, czy na fitness. Pamiętaj, że tylko w trakcie ruchu kulki działają. Ściskaj mięśnie cyklicznie podczas wydechu i rozluźniaj podczas wdechu, by je wzmocnić. Zacznij treningi od kilku-kilkunastu minut dziennie i z czasem zwiększaj czas ćwiczeń. Po skończonym cyklu, pamiętaj o relaksacji mięśni. Mięśnie Kegla można przećwiczyć i nadwyrężyć jak każde inne, dlatego ważne jest, by zacząć treningi od kilkuminutowych sesji.

Kulki Joyballs secret single pokryte są przebadanym dermatologicznie i klinicznie, bezpiecznym dla organizmu tworzywem Silikomed®. W celu przyjemniejszej aplikacji użyj środka lubrykacyjnego na bazie wody. Inne środki mogą trwale uszkodzić strukturę produktu. Kulki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: fioletowej, różowej, czerwonej i czarnej. Średnica kulki wynosi 3,7 cm, a jej waga to 45 g.

Pamiętaj, by dokładnie wyczyścić produkt po każdym użyciu. Użyj do tego celu specjalnych środków przeznaczonych do dezynfekcji zabawek silikonowych. Jeśli takiego nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Po wysuszeniu produkt jest gotowy do ponownego użycia.

JoyDivision to marka specjalizująca się w produkcji zabawek dla dorosłych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Wysoka jakość, ciągła pogoń za innowacją oraz nieustające odpowiadanie na potrzeby klientów stanowi najlepszą reklamę tej marki. Obecna na 60 rynkach nieustannie od ponad 20 lat daje przyjemność milionom użytkowników na całym świecie.

Parametry techniczne:

kolor: czarny

średnica: 3,7 cm

długość: 6 cm

waga: 45 g

Produkt pokryty jest wysokiej jakości tworzywem Silikomed®. Materiał ten został przebadany dermatologiczne i kliniczne.

Wykonano w Niemczech.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Joy Division Joyballs secret single kulki gejszy czerwono-czarne

Joy Division Joyballs secret single kulki gejszy czerwono-czarne

Joyballs secret single (czerwono-czarne)

Podobne produkty