FSoG Delicious Pleasure Silicone Pleasure Balls kulki gejszy czarne

0203600

Wysyłamy w 24h

117,00 zł

FSoG Delicious Pleasure Silicone Pleasure Balls to silikonowe kulki gejszy pochodzące z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey. Cała kolekcja została stworzona pod czujnym okiem E.L. James, autorki bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Kulki te mają za zadanie podniesienie jakości Twojego życia seksualnego. Silniejsze mięśnie dna miednicy oznaczają intensywniejsze orgazmy, które odczujesz zarówno Ty, jak i Twój partner. Jedyne co musisz zrobić to zacząć ćwiczyć. Jak ćwiczyć mięśnie Kegla? Jest to banalnie prosta sprawa. Umieść kulki w pochwie i zacznij się ruszać. Ruch podczas ćwiczeń jest niezwykle istotny, gdyż tylko wtedy mięśnie pracują. Mniejsza kulka, umieszczona w środku większej kulki podczas ruchu odbija się rytmicznie od ścianek prowokując mięśnie do pracy. Istotnym jest by ćwiczyć regularnie i się nie przetrenować. Ćwiczenia należy zacząć od kilkunastu minut w ciągu dnia by z czasem zwiększać długość treningu.

Kulki te zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak silikon medyczny czy plastik ABS. Są to tworzywa całkowicie bezpieczne dla ciała, nie posiadające szkodliwych substancji w tym ftalanów. By aplikacja była przyjemniejsza zalecamy użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody, takich jak Ready For Anything. Inne preparaty, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Po skończonym treningu wyczyść Delicious Pleasure przy użyciu preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli nie posiadasz takich środków, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego, bądź płynu do higieny intymnej. Kulki te są całkowicie wodoodporne, możesz je spokojnie umyć pod strumieniem bieżącej wody. Do kulek jest dołączony satynowy woreczek, który pozwala na eleganckie przechowywanie produktu i dyskretny transport.


Długość całkowita: 17,1 cm
Długośc do aplikacji: 10,8 cm
Obwód: 11,8 cm
Waga 1 kulki: 32 g
Materiał: silikon i ABS
Zawiera lateks: nie
zawiera ftalany: nie

http://youtu.be/JLjBpu_bJCM

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG Delicious Pleasure Silicone Pleasure Balls kulki gejszy czarne

FSoG Delicious Pleasure Silicone Pleasure Balls kulki gejszy czarne

Podobne produkty