FSoG New Charlie Tango wibrator czarny

0202500

Wysyłamy w 24h

144,00 zł

Charlie Tango to klasyczny wibrator prosty. Inspiracją do jego stworzenia była książka „50 twarzy Greya”, pierwsza część trylogii opisującej gorący romans Any i Christiana autorstwa E.L. James, która podbiła miliony kobiecych serc na całym świecie. Jeśli chcesz się poczuć jak Anastasia i przeżyć przygodę  życia to ta zabawka jest dla Ciebie. Masażer ten może posłużyć zarówno do stymulacji wewnętrznej jak i zewnętrznej. Jest on także idealnym gadżetem zarówno do gry wstępnej, jak i może stanowić główny punkt programu. Baw się nim sama bądź z partnerem. Intuicyjny interfejs, na który składają się 4 tryby wibracji i 3 programy stymulacji które rozgrzeją Cię do czerwoności.

 

Masażer ten jest pokryty gładkim silikonem klasy medycznej. Jest to materiał nieszkodliwy, całkowicie bezpieczny dla ciała ludzkiego. By zabawa była przyjemniejsza możesz użyć lubrykantu. Pamiętaj, że jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

 

Pamiętaj by wyczyścić dokładnie swojego Charlie Tango przed i po każdym użyciu, gdyż tylko prawidłowa eksploatacja może przedłużyć żywotność zabawki. W tym celu zastosuj środki przeznaczone do dezynfekcji zabawek erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Ponadto pamiętaj by przechowywać masażer w suchym i zacienionym miejscu. Do tej zabawki jest dołączony elegancki satynowy woreczek który umożliwi Ci dyskretne przechowywanie zabawki. Wibrator ten jest zasilany za pomocą dwóch baterii AA, które nie są dołączone do zestawu. Daj się porwać przygodzie i poszybuj do krainy rozkoszy razem z Charlie Tango!

MateriałABS
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG New Charlie Tango wibrator czarny

FSoG New Charlie Tango wibrator czarny

Podobne produkty