* Joyballs single (black)

Wysyłamy do 7 dni

Joyballs Single to pojedyncza kulka gejszy, służąca do ćwiczeń mięśni dna miednicy, zwanych mięśniami Kegla. Dzięki regularnemu treningowi tych partii mięśni poprawisz jakość swojego życia erotycznego! Nauczysz się kontrolować mięśnie dna miednicy, które mają ogromny wpływ na jakość i intensywność kobiecego orgazmu. Jeśli więc marzysz o orgazmach jak trzęsienie ziemi koniecznie rozważ zakup kulek gejszy!

 
Joyballs Single będą odpowiednie dla Pań, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningiem mięśni Kegla. Są idealne także dla kobiet z tyłozgięciem macicy. Średnica kulki to ok. 3,5 cm, a ich waga to 42 g. Joyballs wykonane są z bezpiecznego dla ciała materiału o nazwie Silikomed, który został stworzony i opatentowany przez markę Joyballs. We wnętrzu każdej kulki Joyballs Single kryje się odważnik, który drga z każdym Twoim ruchem. Dzięki temu trening wykonuje się sam, a Ty jesteś zwolniona ze świadomego kontrolowania napisania i rozluźniania mięśni.

 
Pamiętaj, by przed i po każdym użyciu kulki wyczyścić. Wystarczy do tego woda i mydło antybakteryjne lub specjalny spray do gadżetów erotycznych. By ułatwić aplikację nałóż na kulki kilka kropel lubrykantu, koniecznie na bazie wody, bo taki nie zniszczy nam materiału, z którego gadżet jest wykonany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Joyballs single (black)

* Joyballs single (black)

Podobne produkty