Joy Division Joyballs secret kulki gejszy czarne

5201901

Wysyłamy w 24h

105,00 zł

Joyballs Secret to kulki gejszy dedykowane kobietom, które w sposób naturalny chcą wzmocnić swoje mięśnie dna miednicy. Silniejsze mięśnie Kegla umożliwiają intensyfikację doznań zarówno kobiecie jak i jej partnerowi. Poprzez mocniejszy ucisk stymulacja penisa jest bardziej odczuwalna, co przekłada się na intensywniejsze doznania. Ponadto wyćwiczone mięśnie Kegla umożliwiają uzyskanie silniejszego orgazmu u kobiety. Przy dobrze wyćwiczonych mięśniach możliwe jest nawet uzyskanie osławionego legendą kobiecego wytrysku! Ponadto systematyczne ćwiczenia zmniejszają ryzyko problemów z nietrzymaniem moczu.

Ćwiczenie mięśni Kegla jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że zaaplikujesz kulki do pochwy, a następnie zaczniesz się ruszać. Pamiętaj, że tylko w trakcie ruchu mięśnie pracują. Możesz wykonywać codzienne domowe czynności, wyjść na spacer, bądź na zakupy. Ćwiczenia zacznij od noszenia kulek przez kilka-kilkanaście minut dziennie. Z czasem możesz zwiększać intensywność treningów poprzez dłuższe stosowania kulek. W trakcie treningu mięśni Kegla istotny jest stopień intensyfikacji ćwiczeń. Pamiętaj o relaksacji mięśni po każdym użyciu, zbyt długie i częste stosowanie kulek może doprowadzić do nieustającego spięcia mięśni, które może negatywnie przełożyć się na Twoje zdrowie oraz życie seksualne.

Joyballs Secret to kulki gejszy dedykowane przede wszystkim kobietom, które pierwsze treningi mięśni kegla mają już za sobą oraz takim, które rodziły drogą naturalną, bądź są w okresie menopauzalnym. Dwie kulki o średnicy 3,7 cm pozwolą Ci kontynuować treningi mięśni dna miednicy. W celu łatwiejszej aplikacji możesz użyć lubrykantu. Kulki pokryte są przebadanym klinicznie i dermatologicznie tworzywem Silikomed®. Pamiętaj, by używać wyłącznie środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne środki, szczególnie na bazie silikonu, mogą nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki. W celu umycia produktu możesz użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła. Jeśli zależy Ci na najlepszej eksploatacji produktu, możesz użyć preparatów specjalnie przygotowanych do tego celu. Produkt ten jest dostępny aż w sześciu wersjach kolorystycznych: zielonym, niebieskim, fioletowym, różowym, czerwonym oraz czarnym.

JoyDivision to niemiecka marka, obecna już od 20 lat na rynku zabawek erotycznych. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, obecna w 60 krajach na całym świecie. Jej misją jest ciągłe dostosowywanie się do potrzeb konsumentów poprzez nieustanne udoskonalanie swoich produktów.

Parametry techniczne:

kolor: czerń

średnica kulek: 3,7 cm

Produkt pokryty jest wysokiej jakości tworzywem Silikomed®. Materiał ten został przebadany dermatologiczne i kliniczne.

Wykonano w Niemczech.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Joy Division Joyballs secret kulki gejszy czarne

Joy Division Joyballs secret kulki gejszy czarne

Podobne produkty