Obniżka! Promo Vibe Therapy - Fascinate Blue

Vibe Therapy Fascinate podwójne kulki gejszy niebieskie

9601002

kulki gejszy niebieskie

Wysyłamy w 24h

43,20 zł

-40%

72,00 zł brutto

Kulki gejszy to niezbędnik w sypialni każdej nowoczesnej kobiety. Ten niezwykły gadżet pomoże Ci uchronić się przed takimi problemami jak nietrzymanie moczu oraz zwiększy satysfakcję z prowadzonego życia erotycznego. Dzięki systematycznym ćwiczeniom mięśnie dna miednicy staną się silne, a zadowolenie ze stosunków większe. Twój partner także odczuje różnicę dzięki systematycznym ćwiczeniom. Vibe Therapy Fascinate to kulki idealne zarówno dla kobiet, które dopiero chcą zacząć przygodę z treningiem mięśni Kegla, jak i dla tych, które pierwsze kroki mają już za sobą.

 

Dzięki Vibe Therapy Fascinate odkryjesz, że ćwiczenie mięśni Kegla jest banalnie proste. Wystarczy, że umieścisz kulki w pochwie i zaczniesz się ruszać. I to w zasadzie wszystko, co musisz zrobić! Zacznij treningi od kilkunastu minut dziennie, by później stopniowo wydłużać ten czas. Możesz iść z nimi na spacer, zakupy, czy na siłownię. Pamiętaj jednak, że mięśnie Kegla można nadwyrężyć jak każde inne, staraj się więc nie przeforsować ich.

 

Vibe Therapy Fascinate są wyprodukowane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla Twojego ciała, takich jak plastik ABS, czy silikon klasy medycznej. By aplikacja kulek była przyjemniejsza, możesz użyć lubrykantu. Ze względu na obecność silikonu zalecamy użycie lubrykantów wodnych, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu. Po skończonej zabawie wyczyść kulki za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego lub płynu do higieny intymnej. Możesz także użyć środków przeznaczonych do czyszczenia gadżetów erotycznych. Pamiętaj o systematycznym treningu, by jak najszybciej uzyskać zauważalny efekt.

 
Specyfikacja:
Długość całkowita: 20,5 cm
Obwód kuleczek: 11,5 cm
Materiał: 100% Silikon

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Vibe Therapy Fascinate podwójne kulki gejszy niebieskie

Vibe Therapy Fascinate podwójne kulki gejszy niebieskie

kulki gejszy niebieskie

Podobne produkty