Fun Factory Smartballs DUO kulki gejszy czerwień indyjska

3110002

Wysyłamy w 24h

119,00 zł

Mięśnie dna miednicy są często pomijaną partią podczas kompleksowego treningu całego ciała. A niesłusznie! Silniejsze mięśnie Kegla to silniejsze orgazmy dla niej i dla niego. Ponadto wzmocnienie mięśni dna miednicy może Ci pomóc uniknąć problemów związanych z nietrzymaniem moczu. Kulki waginalne Fun Factory Smartballs Duo to produkt stworzony z myślą o kobietach, które rodziły w ostatnim czasie drogą naturalną, lub miały już wcześniej doświadczenie z kulkami gejszy. Nie są one zalecane kobietom o krótkiej pochwie lub z tyłozgięciem macicy. Kulki Fun Factory Smartballs Duo posiadają delikatne wgłębienie, by aplikacja była przyjemniejsza. Możesz także zastosować środki lubrykacyjne w celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu. Ze względu na to, że produkt ten jest wykonany z silikonu medycznego, zalecane jest użycie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne, w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu. Elastyczny sznurek ułatwi Ci natomiast wyciągnięcie kulek po skończonym treningu.

 

Różnica wielkości między pierwszą a drugą kulką daje możliwość łatwiejszej i przyjemniejszej aplikacji. W każdej kulce znajduje się druga, mniejsza i cięższa, która odbija się przy każdym ruchu wprawiając kulkę zewnętrzną w rytmiczne drgania. Treningi mięśni Kegla należy zacząć od noszenia kulek przez kilkanaście minut dziennie, by z czasem ten stopniowo wydłużać treningi. Pamiętaj, że kulki działają tylko wtedy, gdy jesteś w ruchu. Fun Factory Smartballs Duo są niezwykle dyskretne, dlatego z powodzeniem możesz je założyć i iść na spacer, zakupy, fitness, czy zająć się codziennymi domowymi obowiązkami. Po skończonym treningu pamiętaj o relaksacji mięśni Kegla. Używaj kulek waginalnych z głową, gdyż mięśnie dna miednicy, tak jak każde inne mięśnie mogą się nadwyrężyć.

 

Pamiętaj o dokładnej dezynfekcji produktu. W tym celu użyj preparatów sporządzonych specjalnie z myślą o zabawkach erotycznych. Jeśli nie posiadasz takiego produktu, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Produkt jest dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych: granacie, neonowym pomarańczu, czerwieni indyjskiej, czerni z czerwienią, winogrona i czerni z szarością. Wybierz swój kolor już dziś i zacznij keglowanie!

 
Wymiary:

Średnica kulki: 3,6 cm

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Smartballs DUO kulki gejszy czerwień indyjska

Fun Factory Smartballs DUO kulki gejszy czerwień indyjska

Podobne produkty