LELO Luna Beads Luxe kulki gejszy złote

5502210

LELO - Luna Beads Luxe (gold)

Wysyłamy do 7 dni

11 999,00 zł

Luna Beads Luxe to luksusowa wersja progresywnych kulek gejszy marki LELO, jednego z najchętniej wybieranych gadżetów erotycznych na rynku. W tym zestawie kulki pokryte zostały 20-karatowym złotem.

 

Kulki gejszy to narzędzie służące do ćwiczenia mięśni dna miednicy, popularnie nazywanymi także mięśniami Kegla. Mięśnie te znajdują się na dnie miednicy i podtrzymują organy rodne, ale także mają ogromne znaczenie dla udanego życia erotycznego. Zaniedbane mięśnie Kegla są przyczyną przykrych, kobiecych dolegliwości, które często pojawiają się wraz z upływem lat. Należą do nich między innymi problemy z trzymaniem moczu, bardzo popularny kłopot kobiet w dojrzałym wieku.

 

Regularne ćwiczenie mięśni dna miednicy to najlepszy sposób na zwiększenie ich siły i elastyczności, co wiąże się także z większą świadomością ciała i lepszym odczuwaniem doznań podczas stosunku seksualnego.

 

W komplecie znajdują się dwie kulki pokryte 20-karatowym złotem oraz silikonowa otoczka. Wewnątrz każdej z kulek znajduje się druga, mniejsza i cięższa kulka, która wraz z ruchami ciała porusza się i wywiera presję na mięśniach. W celu stosowania dwóch kulek jednocześnie, należy umieścić je w silikonowej otoczce.

 

Złoto to materiał, który nie tylko pięknie wygląda, ale posiada szereg właściwości, dzięki którym jest jednym z najlepszych tworzyw do produkcji gadżetów erotycznych. Złoto nie uczula, świetnie się nadaje do zabaw z temperaturą, a do tego przepięknie wygląda...

 
Do czyszczenia zabawek rekomendujemy użycie antybakteryjnego środka do czyszczenia marki LELO. Jeśli takiego nie posiadasz, użyj letniej wody oraz dobrej jakości mydła antybakteryjnego (lub płynu do higieny intymnej). Pamiętaj, by dokładnie umyć zabawkę przed i po każdym użyciu.

 

Produkty marki LELO wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Są to materiały w pełni bezpieczne w kontakcie z ciałem, nie wywołują podrażnień ani uczuleń. Silikon platynowy to luksusowy rodzaj materiału, który jest szczególnie gładki i przyjemny w dotyku.

 

Szwedzka Marka LELO stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i najwyższej jakości.

 

Parametry techniczne:

waga kulek: 2 x 47 g

średnica kulek: 29 mm

pokrycie: 20-karatowe złoto

 
Materiałmetal
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Luna Beads Luxe kulki gejszy złote

LELO Luna Beads Luxe kulki gejszy złote

LELO - Luna Beads Luxe (gold)

Podobne produkty