Marc Dorcel Jelly Boy wibrator magenta

5905100

Realistyczny, miękki wibrator Jelly Boy, francuskiej firmy Dorcel.

Wysyłamy w 24h

135,00 zł

Jelly Boy to realistyczny wibrator wyprodukowany przez francuską markę Dorcel, znaną szerzej fanom dobrego kina erotycznego. Zabawka ta na pierwszy rzut oka zachwyca odważnym różowym kolorem oraz anatomicznym kształtem, który dzięki między innymi żyłom doskonale imituje prawdziwego członka. Gadżet ten szokuje nie tylko odważnym designem, ale także swoimi wymiarami. Długość 22 cm i średnica 4,2 cm gwarantuje dogłębne wypełnienie. Zabawa z Jelly Boy’em sprawi, że poczujesz prawdziwą przyjemność z wibracji i otworzysz się na nowe doznania. Jego elastyczność i anatomiczny kształt sprawia, że z łatwością dopasuje się do każdej kobiety.

Wibrator ten jest wykonany z termoplastycznego elastomeru i plastiku ABS. Są to materiały przebadane dermatologicznie, całkowicie bezpieczne dla ciała, pozbawione szkodliwych substancji takich jak ftalany. By zabawa była przyjemniejsza, możesz zastosować lubrykant. Jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody, gdyż inne mogą uszkodzić strukturę produktu.

Nie zapomnij o prawidłowej dezynfekcji. Po skończonej zabawie pamiętaj, by dokładnie wyczyścić swojego Jelly Boy’a. W tym celu użyj ściereczki nawilżonej ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie opłucz i wysusz zabawkę. Nie musisz się martwić o ewentualne uszkodzenie produktu, gdyż jest on odporny na zachlapania. Jeśli zależy Ci jednak na lepszej ochronie możesz użyć preparatów przeznaczonych do czyszczenia zabawek erotycznych. Wibrator ten wymaga dwóch baterii AA, które nie są dołączone do opakowania.

 

Parametry techniczne:

materiał: bezpieczny dla ciała termoplastyczny elastomer (TPE)

kolor: magenta

długość: 22 cm

szerokość w najszerszym miejscu: 4,2 cm

zasilanie: 2 x bateria AA (baterie nie załączone do opakowania)

wodoodporność

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Jelly Boy wibrator magenta

Marc Dorcel Jelly Boy wibrator magenta

Realistyczny, miękki wibrator Jelly Boy, francuskiej firmy Dorcel.

Podobne produkty