Crave - Flex elastyczny wibrator (czarny)

1700401

Flex - elastyczny wibrator marki Crave.

1 Przedmiot

Wysyłamy w 24h

340,00 zł

-15%

400,00 zł brutto

Flex to wyjątkowy wibrator marki Crave. To klasyka w zupełnie nowym wydaniu - jego klasyczny kształt został wzbogacony o wyjątkową elastyczność końcówki, dzięki czemu bez trudu dopasujesz go do swoich potrzeb.

 

Flex jest ładowany za pomocą wtyku USB, dzięki czemu bardzo szybko naładujesz go podłączając do komputera lub do ładowarki. Nie potrzebujesz zbędnych, kłopotliwych kabli, aby móc cieszyć się przyjemnością w trakcie podróży.

 

Wibrator został wykonany z najwyższej jakości silikonu klasy medycznej, który jest materiałem w 100% bezpiecznym w kontakcie z ciałem.

 

UWAGA: Przed użyciem produktu należy pokryć jego powierzchnię odrobiną środka zmniejszającego tarcie. Ze względu na użycie silikonu w produkcji zabawki, jedynym odpowiednim rodzajem lubrykantu będzie taki na bazie wody.

 

Crave to marka ekskluzywnych, luksusowych gadżetów dla dorosłych, które służą nie tylko zwiększeniu komfortu i jakości życia w sypialniach, ale które także budzą podziw ze względu na swój unikalny, niezwykle elegancki design. Crave to nie zwykłe „zabawki dla dorosłych”, ale najprawdziwsze na świecie malutkie dzieła sztuki, które z łatwością wzniecą płomień namiętności w alkowie, jeśli ten zdążył już nieco przygasnąć, lub dodadzą nowych, nieznanych dotąd wrażeń w nawet najbardziej udanym życiu intymnym. Crave sprawi, że seks zawsze będzie pięknym i niezapomnianym przeżyciem. Dzięki Crave nigdy nie dowiecie się, czym jest nuda w sypialni…

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Crave - Flex elastyczny wibrator (czarny)

Crave - Flex elastyczny wibrator (czarny)

Flex - elastyczny wibrator marki Crave.

Podobne produkty