Joy Division Joyballs Trend kulki gejszy zielone

5202108

Wysyłamy w 24h

79,00 zł

Joyballs Trend to waginalne kulki gejszy do treningu mięśni Kegla dla kobiet w każdym wieku. Polecamy ich używanie szczególnie Paniom po ciążach, a także tych, które dochodząc do okresu menopauzalnego, mogą w przyszłości borykać się z problemami takimi jak nietrzymanie moczy czy opadanie narządów rodnych. Dzięki ćwiczeniom z kulkami Joyballs Trend unikniesz tych nieprzyjemności.

 

Ale trening mięśni Kegla polecamy także kobietom, które zwyczajnie chcą poprawić jakoś swojego życia seksualnego. Im bardziej wyćwiczone mięśnie, tym większa kontrola nad nimi, a także nad orgazmem. I zaufaj nam – Twój partner podziękuje Ci, gdy poczuje jak rytmicznie zaciskasz i rozluźniasz mięśnie na jego penisie.

 

Joyballs Trend są bezpieczne w użytkowaniu, bo wykonane są z bezpiecznego tworzywa Silikonmed. Niesamowicie łatwo utrzymać je w czystości. Wystarczy przed i po każdym użyciu umyć je pod bieżącą wodą z dodatkiem mydła antybakteryjnego. By łatwiej było zaaplikować kulki, polecamy użyć niewielkiej ilości lubrykantu nawilżającego na bazie wody.

 

Średnica: około 3,5cm

Waga: 83g

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Joy Division Joyballs Trend kulki gejszy zielone

Joy Division Joyballs Trend kulki gejszy zielone

Podobne produkty