Jadalny krem do masażu Shunga Intoxicating Chocolate 200 ml

8403200

Intoxicating Chocolate / czekoladowy 200 ml

Wysyłamy do 7 dni

89,00 zł

Shunga to kanadyjska marka, która proponuje niesamowite kosmetyki erotyczne. Firma w swych produktach łączy najlepszą jakość, wygodę stosowania i przede wszystkim bezpieczeństwo. Bardzo istotną kwestią jest również niebanalne opakowanie, sprawiające, że każdy kosmetyk Shunga wprost idealnie nadaje się na prezent.


Jadalny krem do masażu Shunga Intoxicating Chocolate podziała na Wasze zmysły i zachęci do dalszych zabaw. Smak i zapach odurzającej czekolady na pewno będzie Was kusił i sprawi, że nabierzecie ochoty na więcej. Po użyciu kosmetyku, skóra będzie jedwabiście miękka. Krem nadaje również idealny poślizg, tak istotny w trakcie perfekcyjnego masażu. Jest to zasługa witaminy E, znajdującego się w składzie kosmetyku. Produkt nie pozostawia tłustych plam, gdyż jego bazę stanowi woda. Już teraz zapewnijcie sobie masę wrażeń, a na pewno nie pożałujecie. W składzie Shunga Intoxicating Chocolate znalazły się wyłącznie sprawdzone produkty, więc możesz go używać bez obaw. Będzie on idealny również dla wegan.


 

Skład: Water, Glycerin, Stearic Acid, Sunflower Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Petrolatum, Glycereth-2 Cocoate, Propylene Glycol, Canola Oil, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Flavor, Citric Acid, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Vitamin, Sucralose, Avocado Oil, Grape Seed Oil, Sesame Oil, Safflower Oil, Honey.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Jadalny krem do masażu Shunga Intoxicating Chocolate 200 ml

Jadalny krem do masażu Shunga Intoxicating Chocolate 200 ml

Intoxicating Chocolate / czekoladowy 200 ml

Podobne produkty