Lovense - Hush M (38 mm)

5300401

14 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

490,00 zł

Lovense – przyszłość, którą możesz poznać już dziś.

 

Hush to wibrujący korek analny, którego kształt został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić zabawę bez użycia rąk. Dzięki przedłużonej podstawie zabawki, przyjemne wibracje przenoszone są także na krocze.

Hush jest sterowany zdalnie, za pomocą Lovense Wearables, specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Dzięki niej możesz kontrolować swoją przyjemność za pomocą smartfona, ale możesz także oddać kontrolę nad zabawką partnerowi lub partnerce. Aplikacja umożliwia sterowanie zabawką z dowolnej odległości za pośrednictwem internetu i usługi bluetooth.

 

Lovense to zupełnie nowa jakość życia seksualnego. To urządzenia, w istnienie których jeszcze do niedawna trudno byłoby nam uwierzyć, a to ze względu na niesamowitą technologię, która za nimi stoi. Lovense pozwoli Wam przeżycie rozkoszy zarówno samemu, jak i w trakcie seksu z partnerem – i to bez względu na dzielącą Was odległość. Dzięki Lovense możecie doświadczyć niesamowitych wrażeń, które dotychczas były zarezerwowane wyłącznie dla właścicieli bardzo drogich zabawek erotycznych.

 

Dzięki Lovense seks na odległość nie jest już ograniczeniem, ale fascynującym przeżyciem.

 

Bawcie się razem – na odległość.

Dzięki aplikacji Lovense Wearables, możesz sterować pracą korka analnego z dowolnego dystansu. Blisko, za pomocą usługi bluetooth, ale również bardzo daleko, dzięki połączeniu z internetem. Możesz samodzielnie sterować intensywnością i rodzajem wibracji, ale to nie wszystko! Aplikacja umożliwia połączenie z biblioteką multimediów na Twoim telefonie i wibrowanie w rytm Twoich ulubionych utworów muzycznych. Aż chce się zaśpiewać z radości! Jeśli chcesz, możesz też zmienić swój telefon w mikrofon, a Hush będzie wibrował do dźwięków w Twoim otoczeniu – przy czym w każdej chwili możesz sama określić jego czułość.

Dzięki Lovense Wearables Twój telefon zamieni się w profesjonalny pilot do sterowania Twoją osobistą rozkoszą.

 

Jeśli chcesz, możesz bawić się wspólnie z partnerem lub partnerką. Aplikacja pozwala sterować więcej niż jednym korkiem analnym jednocześnie.

 

Bezpieczeństwo

Hush został wykonany wyłącznie przy wykorzystaniu tworzyw w pełni bezpiecznych w kontakcie z ciałem. Takim tworzywem jest silikon klasy medycznej, który nie zawiera w swoim składzie ftalanów, ani innych potencjalnie szkodliwych dla zdrowia substancji. Silikon medyczny nie wywołuje podrażnień, ani reakcji alergicznych. Jest to materiał, który bardzo łatwo zachować w czystości – Hush jest wodoodporny, więc możesz go bez obaw umieścić pod bieżącą wodą. Pamiętaj, by podczas mycia zabawki użyć dobrej jakości mydła antybakteryjnego. Zabawkę należy dokładnie umyć każdorazowo przed i po zakończonej zabawie.

Uwaga: Pamiętaj, by przed zaaplikowaniem wibratora do odbytu pokryć jego powierzchnię odpowiednią ilością środku do nawilżania miejsc intymnych. Ze względu na obecność silikonu, należy stosować wyłącznie lubrykanty na bazie wody, gdyż inne mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia zabawki.

 

Lovense to zabawki dla dorosłych, które bardzo różnią się od tych, które mogliście znać do tej pory. To nowoczesne urządzenia, które zdają się pochodzić z przyszłości – dzięki unikalnej technologii, nazywanej technologią teledildoniczną, zabawki Lovense mogą komunikować się z Twoim telefonem lub tabletem, zamieniając go w profesjonalnego pilota do sterowania Twoim życiem erotycznym. Możesz także używać swojej zabawki do sterowania przyjemnością Twojego partnera lub partnerki. W ofercie Lovense znajdują się zabawki przeznaczone specjalnie dla par – Nora i Max komunikują się ze sobą wzajemnie, dzięki czemu możesz dzielić się zmysłowym dotykiem z ukochaną osobą bez względu na dystans, który Was dzieli.

 

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon medyczny bez zawartości ftalanów

rozmiar: M

średnica: 38 mm

długość całkowita: 121 mm

długość do aplikacji: 97 mm

długość bazy: 80 mm

szerokość szyjki: 19 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy (ładowanie poprzez USB)

 

aplikacja „Lovense Wearables” jest darmowa i kompatybilna z systemami: iOS/Android/Mac OS/Win7/Win8/Win10

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lovense - Hush M (38 mm)

Lovense - Hush M (38 mm)

Podobne produkty