* Fun Factory Smartballs UNO kulki gejszy czarne

Wysyłamy w 24h

Kulki gejszy to produkt stworzony z myślą o wzmocnieniu mięśni Kegla u kobiet. Mięśnie łonowo-guziczne odpowiadają za utrzymanie narządów wewnętrznych w organizmie. Regularny trening sprawia, że pochwa jest bardziej ciasna i mocniej oplata członka podczas stosunku seksualnego. Stosowanie kulek gejszy jest polecane również podczas rekonwalescencji po porodzie. Ich działanie polega na tzw. biofeedback’u czyli biologicznym sprzężeniu zwrotnym. Kulki są zbudowane w ten sposób, że zewnętrzna sferyczna część zawiera w swoim wnętrzu mniejszą, cięższą kulkę, która podczas ruchu ciała porusza się uderzając o ścianki zewnętrznej części. Mięśnie Kegla pod wpływem bodźca automatycznie zaciskają się na kulkach na zasadzie akcja-reakcja. W ten sposób ćwiczymy nasze mięśnie, co sprawia, że są coraz silniejsze.

 

Kulki Smartballs Uno marki Fun Factory są przeznaczone dla Pań, które rozpoczynają swoją przygodę z kulkami gejszy, jeszcze nie rodziły, o drobnej budowie, bądź tych osób, które mają tyłozgięcie macicy. Pojedyncza kulka o zwężonej końcówce i wgłębieniu na dole pozwala na łatwiejszą aplikację produktu. Wykonana z silikonu klasy medycznej, bez dodatku ftalanów i innych substancji szkodliwych dla organizmu człowieka z elementami plastiku ABS. Silikonowa pętelka zapobiega gromadzeniu się bakterii na jej powierzchni. Kiedy poczujesz, że Fun Factory Smartballs Uno są dla Ciebie zbyt lekkie, polecamy zakup cięższej, podwójnej wersji kulek Smartballs Duo.

 

Zastosowanie silikonu klasy medycznej pozwala na bezpieczne stosowanie kulek oraz łatwą higienę. Możesz użyć w tym celu ciepłej wody z dodatkiem antybakteryjnego mydła, lub żelu do higieny intymnej. Proponujemy również zastosowanie specjalnych preparatów do czyszczenia i dezynfekcji akcesoriów wykonanych z silikonu medycznego.

 

Aby ułatwić aplikację zastosuj lubrykant na bazie wody. Lubrykanty oparte na bazie innej niż woda mogą trwale uszkodzić strukturę kulek Fun Factory Smartballs Uno.

Pamiętaj, żeby nie nosić kulek w pochwie zbyt długo. Może to prowadzić do podrażnień jak i przemęczenia mięśni, czego efektem może być skurcz mięśni, który uniemożliwia wyjęcie kulek z pochwy. Zalecana długość sesji z użyciem kulek gejszy to około 15-20 minut.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fun Factory Smartballs UNO kulki gejszy czarne

* Fun Factory Smartballs UNO kulki gejszy czarne

Podobne produkty