Joy Division Joyballs anal Wave short kulki analne czarne

5203401

czarne

Wysyłamy w 24h

81,00 zł

Kulki analne Joyballs Anal Wave Short to koraliki analne wyprodukowane przez znaną markę gadżetów erotycznych Joy Division. Jest to produkt idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Koraliki te są przeznaczone głównie dla osób mających już doświadczenie w zabawach analnych. Anal Wave Short to pięć kulek analnych o różniej średnicy. Kulki te są zakończone wygodnym uchwytem pozwalającym na ich sprawne wyjęcie. Uchwyt ten jednocześnie zabezpiecza przed wchłonięciem kulek do środka, zapewniający tym samym bezpieczeństwo stosowania. Kulki Anal Wave Short idealnie nadają się zarówno do zabawy solo jak i we dwoje. Aplikując kulki kobiecie, zmniejsza się ilość miejsca w pochwie, dzięki czemu obie strony odczuwają przyjemność. Zaaplikuj je sobie powoli, kulka po kulce, by w momencie kulminacyjnym wyciągnąć je jednym energicznym ruchem.


Koraliki te są wykonane z gładkiego silikonu klasy medycznej. Jest to materiał całkowicie nieszkodliwy dla ciała, hipoalergiczny i przyjemny w dotyku. Pamiętajcie, że podczas zabaw analnych użycie lubrykantu stanowi konieczność. Ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia struktury produktu.


Po skończonej zabawie wyczyść Joyballs Anal Wave Short za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie zastosuj środek przeznaczony do dezynfekcji gadżetów erotycznych.


Długość
: 17,5cm

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćanalne
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Joy Division Joyballs anal Wave short kulki analne czarne

Joy Division Joyballs anal Wave short kulki analne czarne

czarne

Podobne produkty