Marc Dorcel Deep Feel kulki analne ciemnoszare

5903700

ciemnoszare

Wysyłamy w 24h

63,00 zł

Deep Feel od Marca Dorcela to wysokiej jakości kulki analne, które pomogą wynieść doznania podczas stosunku na wyższy, nieosiągalny dotąd poziom! Składają się z pięciu połączonych ze sobą kulek, ułożonych kolejno według rozmiaru od najmniejszej do największej. Kulki są zakończone specjalnym oczkiem zabezpieczającym przed przypadkowym utknięciem zabawki w organizmie, które także ułatwia ich wyjęcie.

 

Deep Feel stanowią świetny wstęp dla osób, które dopiero rozpoczynają analną przygodą. Stosunkowo niewielki rozmiar i delikatność wykonania ułatwiają przełamanie lodów. Jeśli szukasz nowych doznań i nie wiesz co wybrać, sprawdź Deep Feel. Z pewnością się nie zawiedziesz!

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić delikatną powierzchnię zabawki. Zalecane są lubrykanty do seksu analnego. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość silikonu medycznego pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego.

 

 

Parametry techniczne:

Długość: 17cm

Średnica najmniejszej kulki: 0.5cm

Średnica największej kulki: 2,5cm

Zakończenie ułatwiające wyjęcie kulek.

Wykonano z wysokiej jakości silikonu medycznego. Nie zawiera ftalanów.

Posiada certyfikaty: CE, ROHS

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Deep Feel kulki analne ciemnoszare

Marc Dorcel Deep Feel kulki analne ciemnoszare

ciemnoszare

Podobne produkty